بازی

جزئیات بیشتری از شرور فیلم Fast X منتشر شد

جزئیات بیشتری از شرور فیلم Fast X منتشر شد

جیسون موموآ بازیگر مشهور این روزهای سینما، جزئیات بیشتری را از شرور جدیدترین نسخه‌ی سری فیلم‌های سریع و خشن با نام Fast X فاش کرد.

جیسون موموآ (Jason Momoa) در مصاحبه‌ای با مجله‌ی GQ، در رابطه با شرور فیلم Fast X و تفاوتی که او با سایر شرورهایی که او تاکنون نقش آن‌ها را ایفا کرده است، گفتگو کرد. او نقش خود را در این فیلم به این صورت توصیف کرد:

من همانند یک طاووس هستم که در بالاترین نقطه‌ی زندگی ایستادم و از لحظه‌لحظه‌ی زندگی لذت می‌برم. او ناخون‌هایش را با لاک بنفش و صورتی تزیین می‌کند و یک اتومبیل ارغوانی می‌راند.

می‌دانید این خیلی سخت است، چون مردم همیشه فکر می‌کنند که من فقط نقش یک شرور مردسالار را بازی می‌کنم؛ اما من می‌خواهم که دیگر از این مدل نقش‌ها عبور کنم. من چیز جدیدی می‌خواهم. همه‌چیز در حال تغییر است و شرورهایی که من نقش آن‌ها را ایفا می‌کنم نیز، حالا بسیار عجیب و غیرقابل پیش‌بینی‌اند.

با توجه به توضیحات او، شخصیت جیسون موموآ در فیلم Fast X بسیار متفاوت‌تر از چیزی خواهد بود که مردم از این مجموعه و موموآ در ذهن دارند. هر چند که شاید لاک زدن و راندن یک اتومبیل ارغوانی به مذاق بعضی از طرفداران خوش نیاید؛ اما نباید فراموش کرد که با توجه به اینکه هنوز جزئیات زیادی از این فیلم منتشر نشده است، هنوز برای قضاوت کردن خیلی زود است.

او در ادامه گفت که بی‌صبرانه منتظر است تا مردم با این شخصیت اهریمنی و عجیب در فیلم اشنا شوند. هنوز جزئیات زیادی از فیلم Fast X منتشر نشده است؛ اما این فیلم مقدمات را برای ایستگاه پایانی این سری محبوب، فراهم خواهد کرد.

ظاهراً شخصیت‌های شرور عجیب تنها چیزی نیست که فیلم Fast X برای شگفت‌زده کردن طرفداران در چنته دارد. لوداکریس (Ludacris) که از ستارگان قدیمی سری فیلم‌های سریع و خشن است و از عنوان‌های ابتدایی در این مجموعه حضور دارد؛ درباره‌ی پیچش‌های داستانی و سورپرایزهای این فیلم گفته است:

تبلیغات

هر عنوانی که از این فیلم منتشر می‌شود؛ من با خودم می‌گویم که چطور می‌توانیم این را بهتر کنیم؟ چطور می‌توانیم اثر خارق‌العاده‌تری خلق کنیم؟ در این فیلم شگفتی‌ها و پیچش‌های داستانی زیادی وجود دارد. در این فیلم شخصیت‌هایی معرفی خواهند شد که برق از ذهن شما خواهند پرانید.

او همچنین در ادامه گفت که تیم سازنده در خواست طرفداران برای بازگشت به ریشه‌های این سری را شنیده است. او گفت:

در تمام این سال‌ها طرفداران از ما می‌خواستند که این مجموعه را به مسیر اصلی‌اش بازگردانیم. همان ریشه‌هایی که همه درباره‌ی سری سریع و خشن دوست داریم. ما صدای شما را شنیدیم و داریم همین کار را انجام می‌دهیم.

از بازیگران این فیلم می‌توان به وین دیزل (Vin Diesel)، لوداکریس و جیسون موموآ اشاره کرد. کارگردانی این فیلم را در ابتدا جاستین لین (Justin Lin) که در گذشته نیز به عنوان کارگردان در تیم سازنده‌ی این سری حضور داشت، بر عهده داشت؛ اما پس از اختلافات گسترده با ستاره و تهیه‌کننده‌ی این سری یعنی وین دیزل از این مجموعه جدا شد. هم‌اکنون سکان کارگردانی این اثر در دستان لوییس لتریر (Louis Leterrier) است.

فیلم Fast X که دهمین فیلم در سری فیلم‌های سریع و خشن است در 23 ماه مه 2023 (2 خرداد 1402) به روی پرده‌ی نقره‌ای سینماها خواهد رفت.

منبع: مووی وب

Amir RingomeysambEmperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا