هاست پرسرعت
بازی

جیسون موموآ از شرور Fast X می‌گوید

جیسون موموآ از شرور Fast X می‌گوید

همزمان با شروع پخش فصل سوم سریال See، ستاره‌ی این مجموعه از نقش خود در فیلم Fast X و تفاوت آن با سایر تجارب دوران حرفه‌ای خود می‌گوید.

جیسون موموآ (Jason Momoa) شخصیت شرور دهمین عنوان در سری فیلم‌های سریع و خشن را با این جملات توصیف می‌کند:

من هیچ‌وقت نقش شخصیتی مثل او را ایفا نکردم. چگونه توصیفش کنم؟ او بسیار اهریمنی است و ظاهر و رفتار عجیب و غریبی دارد. او تمایل بسیاری برای آزار رساندن به دیگران دارد و در عین حال در نوع خود بامزه است. او بسیار عجیب است.

او همچنین اضافه کرد که از نقش‌آفرینی این شخصیت در فیلم Fast X بسیار لذت برده است و همچنین علی‌رغم اینکه او به تازگی به تیم سریع‌ و خشن اضافه شده بود؛ اعضای این تیم با او بسیار گرم و مثل یکی از اعضای خانواده‌شان برخورد کردند.

او همچنین از دوری چندین ساله‌ی خود از نقش‌های منفی گفت و اضافه کرد:

تبلیغات

من مدت بسیار مدیدی بود که نقش شخصیت‌های منفی را ایفا نکرده بودم.

او همچنین در مورد رابطه‌ی شخصیت آرتور با بازی خودش و برادر ناتنی‌اش ارم، با بازی پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) در دنباله‌ی فیلم آکوامن گفت:

این تا حدودی همانند سفر دو برادر با یکدیگر است. چیزهای خنده‌دار بسیار زیادی در این فیلم هست و همچنین موضوعاتی وجود دارد که درست در محیط پیرامون ما اتفاق می‌افتند. ما در این فیلم در مورد تغییرات آب‌وهوایی و سایر مسائلی که من می‌خواستم در مورد آن‌ها حرف بزنم، صحبت می‌کنیم. این فیلم ترکیبی از خنده و درد است و همچنین اکشن زیادی در آن وجود دارد.

فیلم Fast X در تاریخ 19 مه 2023 (29 اردیبهشت 1402) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

منبع: هالیوود ریپورتر

Emperor Nima Shamsعلی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا