بازی

حضور افتخاری فرزندان بازیگران در فیلم Thor: Love and Thunder

حضور افتخاری فرزندان بازیگران در فیلم Thor: Love and Thunder

فرزندان کریس همورث، کریستین بیل، ناتالی پورتمن و تایکا وایتیتی در سکانس‌هایی از فیلم Thor: Love and Thunder حضور افتخاری دارند.

با نزدیک شدن به تاریخ اکران عمومی فیلم Thor: Love and Thunder، هر روز جزئیات بیشتری از آن از زبان بازیگران، دست اندرکاران و سایر منابع خبری منتشر می‌شود. به تازگی کریس همسورث (Chris Hemsworth) در گفتگویی با کوین مک‌کارتی (Kevin McCarthy) اعلام کرده است که سه فرزند او در فیلم ثور: عشق و تند، حضوری افتخاری دارند.

دختر 10 ساله‌ی او ایندیا نقش شخصیتی به نام Love را ایفا می‌کند و همچنین پسران 8 ساله‌ی دوقلوی او، نقش کودکی ثور را ایفا خواهند کرد. او از این مسئله به عنوان یک تجربه‌ی بسیار مفرح یاد کرد و گفت که فرزندانش به بازی در این فیلم بسیار علاقه‌مند بودند. او همچنین اعلام کرد که فرزندان سایر عوامل این فیلم نیز در سکانس‌هایی حضور کوتاهی را تجربه خواهند کرد. او گفت:

بچه های تایکا، کریستین بیل و ناتالی پورتمن نیز هستند. این فیلم مثل یک تجربه‌ی متفاوت و بسیار لذت‌بخش خانوادگی بود.

همچنین همسورث احتمال حضور فرزندان خود به عنوان بازیگران خردسال در سایر آثار را نیز رد کرد و افزود:

من نمی‌خواهم که آن‌ها به بازیگران حرفه‌ای کودک و ستاره تبدیل شوند. این برای همه‌ی ما یک تجربه‌ی خاص بود و من بسیار از آن خرسند هستم و به فرزندانم نیز بسیار خوش گذشت.

همچنین کریستین بیل (Christian Bale) نیز پیشتر به نقش فرزندانش در پذیرفتن نقش گور اشاره کرده بود. او گفت که بعد از اینکه فیلمنامه‌ی وایتیتی را مطالعه کرده است، عاشق این فیلم و ایده‌ی آن شده است؛ اما تداخل زمانی با سایر پروژه‌ها تقریباً او را از حضور در این فیلم، بازداشته بود. او در اینباره گفت:

تداخل زمانی بسیار جدی‌ای بین این فیلم و سایر پروژه‌ها وجود داشت. من به خانواده‌ام گفتم که فکر نمی‌کنم حضورم در این فیلم عملی باشد؛ اما آن‌ها گفتند: “تو باید آن را عملی کنی، بابا تو باید در فیلم حضور داشته باشی! ” بعد از صدور دستور توسط آن‌ها من نیز بلافاصله اطاعت کردم!

فیلم ثور: عشق و تندر در تاریخ 8 جولای 2022 (17 تیر ۱۴۰۱) به روی پرده نقره‌ای می‌رود. از بازیگران این فیلم می‌توان به کریس همسورث، ناتالی پورتمن (Natalie Portman)، کریستین بیل، راسل کرو (Russell Crowe) و تسا تامپسون (Tessa Thompson) اشاره کرد.

منبع: کولایدر

Jin sakaiDARKSIRENJonah hexFuttBuckerGod slayerAlbertعلیmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا