هاست پرسرعت
بازی

خالق بازی Yakuza اثر بعدی خود را با فیلم‌های تارانتینو مقایسه می‌کند

خالق بازی Yakuza اثر بعدی خود را با فیلم‌های تارانتینو مقایسه می‌کند

خالق بازی Yakuza هنوز از بازی بعدی خود پرده‌برداری نکرده است. با این حال در مصاحبه‌ای جدید، او این بازی را با فیلم‌های کارگردان مشهور آمریکایی یعنی کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) مقایسه کرده است.

توشی‌هیرو ناگاشی (Toshihiro Nagoshi)، خالق فرنچایز Yakuza، جزئیاتی را از اولین بازی خود برای استودیوی جدیدش برملا کرده است. ناگوشی در مصاحبه‌ای با وبسایت آلمانی 4Players بازی Nagoshi Studio را با یکی از فیلم‌های کوئنتین تارانتینو مقایسه کرده است. ناگوشی در مورد بازی خود گفت:

البته که هنوز نمی‌توانم جزئیات زیادی را در مورد بازی خودمان برملا کنم، اما می‌توانم به صورت کلی در مورد آن صحبت کنم: قطعا خشونت یکی از المان‌های اصلی بازی خواهد بود. با این حال نمی‌خواهم خیلی به سمت ژانر تریلر یا وحشت بروم. من می‌خواهم که بازی من بیشتر شبیه به یک فیلم کوئنتین تارانتینو باشد تا جا برای شوخ‌طبعی وجود داشته باشد. چیزی که صرفا خشن یا ترسناک باشد به مذاق من خوش نمی‌آید.

تبلیغات

ناگوشی بیشتر از این در مورد جزئیات بازی خود صحبت نکرده است. با این حال او گفته که طرفداران نباید خیلی بیشتر از این منتظر بمانند:

بار دیگر باید بگویم که باید مبهم حرف بزنم. با این حال بگذارید بگویم که وقتی من یک ایده دارم و به دنبال پیاده‌سازی آن هستم، آن ایده خیلی مخفی نمی‌ماند. پس خیلی بیشتر از این نباید منتظر بمانید.

ناگوشی در اکتبر سال 2021 شرکت SEGA را ترک و استودیوی جدیدی را زیر نظر NetEase تاسیس کرد. آخرین عنوانی که ناگوشی بر روی آن کار کرده بود Yakuza: Like a Dragon بود که به موفقیت تجاری و هنری بزرگی تبدیل شد.

AQUARIUSEmperor Nima Shamsmeysambموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا