بازی

درآمد League of Legends: Wild Rift به 500 میلیون دلار رسید

درآمد League of Legends: Wild Rift به 500 میلیون دلار رسید

بنا بر گزارش اخیر Sensor Tower، درآمد شرکت رایوت گیمز (Riot Games) از بازی موبایلی League of Legends: Wild Rift، در بازار جهانی به 500 میلیون دلار رسیده است.

این بازی در اکتبر 2020 منتشر شد و یکی از اولین عناوین موبایلی شرکت رایوت گیمز لقب گرفت. در رابطه با جزئیات این میزان درآمد باید گفت که کاربران چینی، تنها از طریق فروشگاه اپل (Apple) یعنی اپ استور (App Store) توانسته‌اند عامل کسب 72 درصد از درآمد یادشده بشوند که با 346.6 میلیون دلار برابری می‌کند. شایان ذکر است که این بازی یک سال دیرتر، یعنی اکتبر سال 2021 در بازار کشور چین عرضه شد.

همانطور که از اطلاعات مذکور مشخص است، بیش‌تر درآمد رایوت گیمز از طریق نسخه‌ی اپ استور بازی League of Legends: Wild Rift به دست آمده است که در مجموع، 452.2 میلیون دلار آن را تشکیل می‌دهد. در فروشگاه گوگل پلی (Google Play) نیز شاهد 16 درصد از درآمد، یعنی معادل 80 میلیون دلار هستیم.

تبلیغات

علاوه بر این موارد، Sensor Tower در این گزارش اعلام می‌کند که شرکت رایوت گیمز از بازی‌های موبایل خود که شامل Teamfight Tactics ،Legends of Runeterra و League of Legends: Wild Rift می‌شود، در مجموع 828 میلیون دلار درآمد داشته است.

سال گذشته نیز این شرکت اعلام کرده بود که عنوانی بر اساس بازی تیراندازی Valorant برای موبایل خواهد ساخت.

meysambAlbertSquatlatex2

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا