هاست پرسرعت
بازی

در روز انتشار بسته‌ی الحاقی Sunbreak رکورد تعداد بازیکنان همزمان Monster Hunter Rise شکسته شد

در روز انتشار بسته‌ی الحاقی Sunbreak رکورد تعداد بازیکنان همزمان Monster Hunter Rise شکسته شد

عنوان Monster Hunter Rise به لطف بسته‌ی الحاقی جدید خود، رکورد بیشترین تعداد بازیکن همزمان این بازی در استیم را شکست.

طبق پایگاه اطلاعاتی استیم، بازی مذکور کپکام (Capcom)، با تعداد ۱۹۴,۴۵۹ بازیکن، توانست رکورد بازیکنان همزمان این عنوان در استیم را بشکند که به طور قابل‌توجهی از تعداد ۱۳۴,۲۶۲ در هفته‌ی عرضهٔ آن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی بیشتر است.

پیش از انتشار بسته‌ی الحاقی Sunbreak، تعداد بازیکنان همزمان این عنوان، بین ۲۰,۰۰۰ الی ۷۰،۰۰۰ بازیکن را شامل می‌شد.

بسته‌ی الحاقی Monster Hunter Rise: Sunbreak، روز گذشته در ۹ تیر (۳۰ ژوئن)، برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ انتشار یافت.

جهت تجربۀ این بسته‌ی الحاقی، نیاز است که نسخه‌ی پایه Monster Hunter Rise را خریداری کرده باشید. این بازی در ماه مارس ۲۰۲۱ برای نینتندو سوییچ و در ژانویه ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی انتشار یافت.

وبسایت VGC در بررسی خود از بسته‌ی الحاقی Sunbreak گفت:

نسخۀ اصلی بازی Monster Hunter Rise، یک بازی واقعاً شگفت‌انگیز است، پس اگر این بسته‌ی الحاقی تنها ادامه‌ای بر روند قبل بود، کفایت می‌کرد، اما Sunbreak به صورت تمام و کمال، ارزش خود را ثابت کرده است.

معیار محتوای خوب برای Monster Hunter، این است که آنقدر یک مبارزه را تکرار کنید، تا زمانی که غرق در دل و روده‌ی دلهره‌آورترین هیولای پرنده‌ای که تا به حال به چشم دیده‌اید شوید؛ و تنها بعد از چند ساعت تجربه‌ی Sunbreak، این حس اعتیاد دوباره در من ایجاد شد.

عنوان Monster Hunter Rise Sunbreak، یک بسته‌ی الحاقی عالی است که حس رضایت را در درون شکارچیان به دنبال تجربه‌ای تازه، ایجاد می‌کند؛ فقط با آمادگی وارد عمل شوید، در غیر این صورت، خیلی سریع از دیدن منظرۀ گروهی از Palicosها که دارند جسد بی‌جان شما را روی زمین می‌کشند، خسته خواهید شد.

آیا تا به حال موفق به تجربهٔ این بازی شده‌اید؟

meysambژنرال اردک (حمایت از پراید🏳️‍🌈=نابودی هنر)DARKSIRENMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا