هاست پرسرعت
بازی

دسترسی زودهنگام Nightingale دیرتر از زمان معین شده آغاز می‌شود

دسترسی زودهنگام Nightingale دیرتر از زمان معین شده آغاز می‌شود

استودیو بازی‌سازی اینفلکشن ‌(Inflexion) می‌گوید که تمرکز آن‌ها روی ارائه بهترین تجربه ممکن و تحقق وعده‌هایی است که دنیای قلمروهای Nightingale به بازیکنان ارائه می‌دهد.

هر بار که بازی بقای اینفلکشن گیمز نمایش داده می‌شود، چشمان طرفداران این ژانر را به خود جلب می‌کند. این بازی در آستانه انتشار دسترسی زودهنگام خود بود که قبلا برای سه ماهه چهارم سال 2022 برنامه‌ریزی شده بود. با این حال، به نظر می‌رسد که این انتظار کمی طولانی‌تر خواهد شد. اینفلکشن گیمز اخیرا در توییتر اعلام کرد که عرضه دسترسی زودهنگام Nightingale تا نیمه اول سال 2023 به تعویق افتاده است.

جالب اینجاست که یکی از دلایل این تاخیر این است که توسعه دهنده بتواند بازی را به طور کامل به Unreal Engine 5 انتقال دهد. سازنده می‌خواهد قبل از انتشار این بازی، زمان بیشتری را برای افزایش بودجه و کار در پشت صحنه صرف کند. اینفلکشن گیمز می‌نویسد:

تبلیغات

این حرکت بر اساس دو تصمیم‌ است. اولین مورد، ارتقاء انجین گرافیکی به Unreal Engine 5 است. پس از بررسی پتانسیل‌های بالقوه UE5، ما تصمیم گرفتیم که موتور بازی‌سازی خود را عوض کنیم. ثانیا، شرکت اینفلکشن متعهد به ارائه بهترین تجربه ممکن و تحقق وعده‌هایی است که دنیای قلمروهای بازی به بازیکنان ارائه می‌دهد. برای دستیابی به آن، زمان اضافی به تیم اجازه می‌دهد تا پیشرفت‌های کلیدی و تقویت محتوا و گیم‌پلی را در دستور کار خود قرار دهد.

توسعه‌ دهنده همچنین قول داده است که در هفته‌های آینده به‌روزرسانی‌ها و جزئیات بیشتری در مورد Nightingale دریافت خواهیم کرد، بنابراین منتظر آن باشید.

meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا