بازی

دو قسمت اول سریال مورد انتظار The Rings of Power منتشر شدند

دو قسمت اول سریال مورد انتظار The Rings of Power منتشر شدند

امروز برای طرفداران ژانر فانتزی روز بزرگی است چون دو قسمت اول سریال The Rings of Power- موردانتظارترین دنباله مجموعه ارباب حلقه‌ها- از شبکه آمازون پرایم ویدیو پخش شده است.

سریال The Rings of Power برگرفته از مجموعه کتب جی. آر. آر. تالکین (J.R.R. Tolkien) است که دوره دوم سرزمین میانی و هزاران سال قبل از وقایع هابیت و ارباب حلقه‌ها را به نمایش می‌گذارد و شخصیت‌های جدید و شناخته‌ شده‌ای را در جعبه جادویی نشان می‌دهد. این سریال هشت قسمتی ساخته پاتریک مک‌کی (Patrick McKay) و جان پین (John Payne) است و بازیگرانی همچون بنجامین واکر (Benjamin Walker) در نقش گیل گالاد، مورفید کلارک (Morfydd Clark) در نقش گالادریل جوان، رابرت آرمایو (Robert Aramayo) در نقش الروند جوان، چارلز ادواردز (Charles Edwards) در نقش الون شاهزاده کلبریمور، اوین آرتور (Owain Arthur) در نقش دورین چهارم و مکس بالدری (Maxim Baldry) در نقش ایسیلدور را در اختیار دارد.

در هر قسمت، سریال مخاطبین را به عصری می‌برد که قدرت‌های بزرگ شکل گرفتند و پادشاهی به عرش و سپس به فرش رسیده و قهرمانان مورد آزمایش قرار گرفته و بزرگترین تبهکاری که تاکنون با قلم تالکین جان گرفته، کل دنیا را به تاریکی می‌برد. سریال، داستانِ زمانی است که صلح نسبی برقرار است و شخصیت‌های زیادی- جدید و قدیمی- به تصویر کشیده شدند در حالیکه با ترس شکل‌گیری مجدد شیطان در سرزمین میانی مواجه می‌شوند. از عمق تاریک‌ کوه‌های میستی تا جنگل‌های بزرگ پایتختِ الف‌ها در لیندون تا قلمرو نومنور و دورترین نقطه روی نقشه، این پادشاهی‌ها و شخصیت‌ها همگی به دنبال میراثی هستند که سال‌ها بعد از مُردنشان نیز زنده می‌ماند.

تبلیغات

استودیو آمازون 465 میلیون دلار خرج فصل اول سریال کرده که در زلاند نو فیلم‌برداری شده است. استودیو سریال قصد دارد پنج فصل از آن را به همراه یک سریال اسپین‌آف بسازد.

منبع: هالیوود ریپورتر

SoLTaNپیمان خسرو طهرانیBigArmoolmeysambEmad-Martianموایامیر گیمرM2Cian

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا