هاست پرسرعت
بازی

دی‌کاپریو خطاب به تیموتی شالامی: برای موفقیت از ژانر ابرقهرمانی دوری کن

دی‌کاپریو خطاب به تیموتی شالامی: برای موفقیت از ژانر ابرقهرمانی دوری کن

تیموتی شالامی که در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگان سینمای جهان می‌باشد، از لئوناردو دی‌کاپریو برای آینده خود نصیحت دریافت کرده است.

ئلوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) را می‌توان به عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین بازیگران تاریخ سینما خطاب کرد که در آثار بزرگی به ایفای نقش پرداخته است و علی‌رغم محبوبیتی که دارد، اما به هیچ عنوان در آثار ابرقهرمانی حضور نیافته است.

از سوی دیگر شاهد بازیگری 26 ساله به نام تیمومی شالامی (Timothée Chalamet) هستیم به سرعت پله‌های ترقی در سینما را طی کرده و آینده روشنی را برای خود تدارک دیده است. او که نخستین‌بار با دی‌کاپریو در جریان ساخت فیلم Call Me By Your Name مواجه شد، نظر مثبت این بازیگر بزرگ سینما را به خود جلب کرد.

تبلیغات

همین موضوع باعث شده تا لئوناردو دی‌کاپریو نسبت به موفقیت تیموتی شالامی امیدوار باشد؛ با این حال وی برای این بازیگر جوا نصیحت‌هایی ارائه کرده تا بتواند این آینده روشن را تضمین نماید: نخست این که تا ابد از مواد مخدر خود را دور نگه دارد و سپس به هیچ عنوان در آثار ابرقهرمانی به ایفای نقش نپردازد.

تیموتی شالامی اخیراً در فیلم پرهزینه Dune به ایفای نقش پرداخته است. اثری که در حد و اندازه فیلم‌های ابرقهرمانی بوده ولی به هیچ عنوان دچار کلیشه‌های رایج این ژانر نشده است. باید دید که نسبت به محبوبیتی که این بازیگر جوان هر روزه به دست می‌آورد، چه آینده‌ای را برای خود تدارک خواهد دید.

منبع: Consequence

DARKSIRENبهزاد سالمیBehzaaadMehran.Baدروازه بان جهنم🌚🗿🤝The ShiningkethmegHerfeiyAMIR WAZOWSKIRyan BonesTHEVILMMYKINGMsadeq361meysambThe Cat LadyLonesome guyshadowM.Kherenامیر حسینmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا