هاست پرسرعت
ماهواره و فضا

رئیس ناسا به حضور فرازمینی‌ها باور دارد

رئیس ناسا به حضور فرازمینی‌ها باور دارد

بیل نلسون پس از اینکه گزارش یک هئیت منتشر شد، صحبت کرد. این هیئت به بررسی پدیده‌های ناهنجار ناشناس، «یو‌ای‌پی» (UAP) -نام‌ رسمی بشقاب پرنده‌ها یا اجسامی که قابل‌‌توضیح نیستند و در آسمان مشاهده می‌شوند- پرداخت.

به گزارش gsxr و به نقل از ایندیپندنت، این گزارش نشان داد در حالی‌که برخی از «یو‌ای‌پی» ها غیر‌قابل‌توضیح‌ باقی می‌مانند، اطلاعات بیشتری مبنی بر محل پیدایش آن‌ها، به دست می‌آید.

 نلسون گفت «پاسخ شخصی» او این است که تعداد زیادی سیاره مسکونی در سراسر کیهان وجود دارد.

او گفت: «با تلسکوپ جیمز وب که به سیارات فراخورشیدی نگاه می‌کند، ما اکنون آغاز به کشف کرده‌ایم، و در جایی بیرون،‌ در اطراف یک خورشید یا ستاره،‌ سیاره سنگی متوسط دیگری در فاصله مناسب کشف خواهیم کرد… که حاوی کربن است و فضایی قابل‌سکونت خواهد داشت.»

 

رئیس ناسا به حضور فرازمینی‌ها باور دارد

«اگر از من بپرسید آیا من معتقدم زندگی‌ در کیهان وجود دارد که آن‌قدر وسیع است که درک بزرگی آن برای من دشوار است، پاسخ شخصی من بله است. اما من از برخی دانشمندان خودمان پرسیدم: احتمال ریاضی وجود حیات در کیهان چیست؟ و اگر میلیاردها ستاره در میلیاردها کهکشان را محاسبه کنید که در آنچه من گفتم (‌یک سیاره سنگی دیگر) تکرار شده است، پاسخ حداقل یک تریلیون بود. این از دانشمندان ما است.»

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا