بازی

رابرت دنیرو دو نقش متفاوت را در فیلم Wise Guys ایفا خواهد کرد

رابرت دنیرو دو نقش متفاوت را در فیلم Wise Guys ایفا خواهد کرد

رابرت دنیرو به فیلم درام و گانگستری Wise Guys پیوست تا دوران طلایی خود را در سینما با ایفای دو نقش متفاوت یادآوری نماید.

اولین محصول مشترک برادران وارنر دیسکاوری سرانجام از راه رسید. درامی گانگستری و مافیایی تحت عنوان Wise Guys با حضور کهنه‌کاران سینما همچون رابرت دنیرو (Robert De Niro) و بری لوینسون (Barry Levinson) که قطعاً باعث هیجان‌زدگی سینماگران خواهند شد.

نیکولاس پیلگی (Nicholas Pileggi) که فیلم‌نامه نویس اثر به یاد ماندنی Goodfellas بوده است، به صورت اتفاقی دست به نگارش کتاب Wise Guys زده بود. اروین وینکلر (Irwin Winkler) نیز که تهیه‌کنندگی آثاری همچون Rocky و Goodfellas را بر عهده داشته است، تهیه‌کننده این فیلم جدید کمپانی وارنر خواهد بود.

تبلیغات

داستان این اثر، روایت‌گر دو گانگستر ایتالیایی به نام‌های ویتو جنووز و فرانک کاستلو است که هر یک خانواده مافیایی خود را کنترل می‌کنند. با این حال در سال 1957 جنووز نقشه ترور کاستلو را برنامه‌ریزی می‌کند که با ناکامی مواجه می‌شود.

نکته قابل توجه این فیلم، هنرنمایی رابرت دنیرو در دو نقش ذکر شده است. اتفاقی که همانند آن را در فیلم Legend با دو هنرنمایی متفاوت تام هاردی (Tom Hardy) دیده بودیم. با توجه به نام‌هایی که پشت فیلم Wise Guys قرار دارند، انتظارات بالا خواهد بود که می‌توانیم با اثری تماشایی در ژانر مافیایی مواجه شویم.

منبع: هالیوود ریپورتر

sauronKoldWar1100

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا