هاست پرسرعت
بازی

رمدی: Alan Wake 2 عنوانی برای بازیکنان جدید و قدیمی خواهد بود

رمدی: Alan Wake 2 عنوانی برای بازیکنان جدید و قدیمی خواهد بود

به گفته‌ی سم لیک (Sam Lake)، نویسنده و کارگردان خلاق استودیوی رمدی، بازی Alan Wake 2 از بازیکنان قدیمی و تازه وارد استقبال می‌کند. با این حال، بازیکنانی که به دنیای متصل عناوین رمدی آشنا هستند، ارتباطات، بخش‌های داستانی مختلف و شخصیت‌های آشنا را در این اثر پیدا خواهند کرد.

تبلیغات

بازی Alan Wake 2 قرار است با گذشت بیش از یک دهه از عرضه نسخه اول در سال جاری میلادی منتشر شود. این اثر قرار است بخشی از دنیای بازی‌های مشترک استودیوی فنلاندی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment)، موسوم به Remedy Connected Universe باشد که عنوان Control و بسته‌های الحاقی آن بخشی از این جهان متصل خواهند بود. با این حال بازیکنانی که نسخه اول Alan Wake و Control به همراه بسته‌های الحاقی آن‌ها را تجربه نکرده‌اند، پیش از عرضه Alan Wake 2 به خواندن موارد مرتبط با آن‌ها نیازی نخواهند داشت.

در مصاحبه‌ای جدید با وب‌سایت Gamesradar، آقای سم لیک توضیح داد در حالی که Alan Wake 2 دارای ارتباطات زیادی با بازی‌های ذکر شده برای طرفداران دنیای متصل است آن‌ها را کشف کنند، افراد تازه وارد که هیچ‌گونه آشنایی با عناوین گذشته رمدی ندارند، این بازی را یک اثر لذت‌بخش و تجربه‌ای خوشایند قلمداد می‌کنند.

سم لیک در این باره اظهار داشت:

زمانی که کانسپت Alan Wake 2 را طراحی می‌کردیم، این موضوع خیلی دور از ذهن به نظر می‌رسید که تجربه‌ای ایجاد کنیم که برای همه بازیکنان خوشایند باشد. بازیکنان جدید و تازه وارد ممکن است با Alan Wake و دنیای متصل رمدی آشنا نباشند. از طرفی دیگر، بازیکنان قدیمی و طرفداران ما که در این سفر بوده‌اند، با بازی‌های قبلی رمدی آشنایی دارند و از تجربه آن‌ها لذت برده‌اند. البته اگر بازی‌های Alan Wake، Control و بسته الحاقی Control:AWE را تجربه کرده باشید، در Alan Wake 2 ارتباطات، قسمت‌هایی از داستان و شخصیت‌های آشنا را پیدا خواهید کرد.

طبق اعلام رمدی، Alan Wake 2 بزرگ‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین پروژه این استودیو محسوب می‌شود و این اثر قرار است اولین بازی توسعه‌دهنده مذکور در سبک وحشت بقا باشد. این بازی مورد انتظار در سال 2023 برای کنسول‌های پلی ‌استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

Ezio Auditore da FirenzePlay the bestVisible bearded manRoyalknightmeysambمحمدامین حیدریحسين غزالی[ZO£RO|SSDTMasuod EnayatiBehzaadMincraftニマ・シャムス氏Artin_Gamear

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا