هاست پرسرعت
بازی

رکورد شکنی‌های Suits همچنان ادامه داد

رکورد شکنی‌های Suits همچنان ادامه داد

بازپخش مجموعه تلویزیونی جذاب Suits از سوی سرویس استریم نتفلکیس نشان می‌دهد که مخاطبین کیفیت را به موضوعات مبتذل و بی‌اهمیت ترجیح می‌دهند.

تبلیغات

کمپانی نتفلیکس طی سال‌های گذشته بر روی موضوعاتی دست گذاشته که برگرفته از فرهنگ رسانه‌ای نه چندان ارزشمندی می‌باشد که برخی از جریان‌ها سعی در خوراندن آن‌ها به مخاطب داشته‌اند. مسئله که سبب شده تا شاهد آثار نه چندان ارزشمند و قابل احترامی باشیم که گاهاً انتقادات شدیدی را نیز در پی داشته است. با این حال بازپخش مجموعه تلویزیونی Suits (کت و شلواری‌ها) باعث شده تا موجودیت رسانه‌های امروز با چالش مواجه شود.

این مجموعه تلویزیونی درام حقوقی که در سال ۲۰۱۱ پخش خود را آغاز نموده، طی ۹ فصل روایتی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز و به دور از حاشیه را به تصویر کشیده که در زمان خود با استقبال خوبی از سوی مخاطبین مواجه شده بود. با این حال بازپخش این سریال از سوی سرویس استریم نتفلیکس رکوردهای قابل توجهی را به ثبت رسانده که شگفتی رسانه‌ها را در پی داشته است.

زیرا ماجراجویی‌های مایک راس و هاروی اسپکتر به حدی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته که طبق تازه‌ترین گزارش خبرگزاری ورایتی، برای ۷ هفته متوالی بیش از ۳ میلیارد دقیقه در هر هفته مورد تماشا قرار گرفته و از این بابت در تاریخ مدیوم تلویزوین بی‌سابقه جلوه کرده است. این مسئله زمانی شگفت‌انگیز جلوه می‌کند که با مجموعه‌ای طرف هستیم که سال‌ها پیش به پایان رسیده و بازپخش مجدد آن به چنین رکوردی دست پیدا کرده که حتی برای آثار تازه ساخته شده نتفلیکس نیز دست نیافتنی به نظر می‌رسد.

سریال Suits به واسطه این مسئله موفق گشته تا در ۸ هفته، به طور کلی ۲۶.۵ میلیارد دقیقه در پلتفرم نتفلیکس مورد تماشا قرار بگیرد که تنها سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) با ۳۵.۵ میلیارد دقیقه تماشا طی ۸ هفته را در مقابل خود می‌بیند. اگرچه که دیر یا زود این حجم از محبوبیت دوباره، فروش خواهد کرد اما به کمپانی‌هایی نظیر نتفلیکس یادآوری می‌کند که خلق روایتی جذاب و شخصیت‌هایی به یاد ماندنی تا چه اندازه می‌تواند در جلب نظر مخاطبین تاثیرگذار باشد؛ حتی اگر با اثری طرف باشیم که ۱۲ سال از پخش نخستین فصل آن گذشته باشد.

امید می‌رود که موفقیت مجموعه تلویزیونی زیبای Suits سبب شود تا کمپانی‌های هالیوودی در تولید آثار سخیف خود صرف نظر کرده و کیفیت را بر حاشیه و جنجال ترجیح دهند.

منبع: مووی‌وب

greatRJoel MorganmeysambGodfather4224Kratosv-alkalineFinal seyedNoob

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا