بازی

ریبوتی از فیلم دزدان دریایی کارائیب ساخته می‌شود

ریبوتی از فیلم دزدان دریایی کارائیب ساخته می‌شود

درحالیکه جری بروکهایمر اذعان داشته پروژه مستقل دزدان دریایی کارائیب با بازی مارگو رابی همچنان پابرجاست، قرار است ابتدا ریبوتی از این فرنچایز با بازیگران جوان ساخته شود.

جری بروکهایمر امروز اطلاعات جدیدی از فرنچایز دزدان دریایی کارائیب ارائه داده و گفته این فیلم از زمان انتشار سری پنجم در سال ۲۰۱۷ متوقف شده است. طرفداران زیادی خواستار بازگشت جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو به سری ششم فیلم هستند. پیش‌تر، بروکهایمر گفته بود که دو پروژه متفاوت از این فرنچایز در دست ساخت است؛ یکی از آن‌ها با بازی مارگو رابی و دیگری با حضور بازیگران جوان. وی در جدیدترین مصاحبه خود با سایت خبری هالیوود ریپورتر گفته به احتمال زیاد پروژه دیگری با حضور بازیگران جوان‌تری در نقش دزدان دریایی چراغ سبز خواهد گرفت. درحالیکه پروژه رابی کار زیادی دارد و زودتر ساخته نمی‌شود.

وقتی از بروکهایمر پرسیده شد چرا ساخت سری جدید دزدان دریایی کارائیب اینقدر طول کشیده، پاسخ داد:

ساخت همه فیلم‌ها سخت است. فکر کنم به یکی از آن‌ها نزدیک شدیم. فیلم‌نامه خیلی خوبی داریم. دوتا فیلم می‌سازیم یکی با مارگو رابی و یکی با بازیگران جوان‌تر. پروژه مارگو رابی زمان‌بر است و اول فیلمی با بازیگران جوان‌تر ساخته می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که پروژه رابی کنسل شده، گفت:

چنین چیزی نیست. این پروژه برای دیزنی کنسل نشده و مطمئنم این فیلم ساخته می‌شود و داستان قوی دارد.

تبلیغات

هنوز مشخص نیست جانی دپ در فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب نقشی دارد یا خیر. هرچند دپ در دادگاهش گفته بود با اخراجش از فیلم به او خیانت شده، اما شاید عشق او به شخصیت‌اش باعث شود نظرش تغییر کند.

در هرحال، بروکهایمر معتقد است این فرنچایز جک اسپارو را حذف نمی‌کند؛ “گرچه قبلا تلاش کردند او را از میان بردارند و نتوانستند.” اما وی نمی‌تواند احتمال بازگشت جک اسپارو در سری ششم را تایید یا تکذیب کند. وقتی از او پرسیده شد آیا مدیران دیزنی برای فیلم بعدی از دپ استقبال می‌کنند یا نه، اینگونه پاسخ داد:

باید از خودشان بپرسید. من نمی‌توانم جواب این سوال را بدهم. واقعا جوابش را نمی‌دانم. واقعا دوست دارم دپ در فیلم جدید باشد. او دوست و بازیگر فوق‌العاده‌ای است و جای تاسف دارد زندگی شخصی ما روی کارمان نیز تاثیر دارد.

سری ششم دزدان دریایی کارائیب هنوز چراغ سبز نگرفته و فقط زمان مشخص می‌کند آیا جک اسپارو به پرده نقره‌ای بازمی‌گردد یا نه.

منبع: Movieweb

DARKSIRENZeusUNCLE ARTURmitia KaramazovO2Lone wolfPS1 HAGRIDAMFisGONEAmir :))WotanKratosHahababhaزمین 5277امیرDaniyal BleszinskiDanialRanjbarzadehKhafibig bossmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا