بازی

رینا ساوایاما به ستایش کیانو ریوز در فیلم John Wick 4 پرداخت

رینا ساوایاما به ستایش کیانو ریوز در فیلم John Wick 4 پرداخت

رینا ساوایاما در فیلم John Wick 4 در کنار کیانو ریوز نقش‌آفرینی می‌کند و به تازگی از او تمجید کرده است.

کیانو ریوز یکی از برجسته‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران حال حاضر هالیوود به شمار می‌رود و رابطه بسیار خوبی با دیگر بازیگران فیلم‌های خود دارد. هر از گاهی، همکاران کیانو ریوز به ستایش نقش‌آفرینی و رفتار بی‌آلایش‌ او در سر صحنه فیلمبرداری می‌پردازند. حالا رینا ساوایاما یکی از بازیگران فیلم جان ویک ۴ (John Wick 4) از تجربه همکاری با کیانو ریوز گفته است.

فیلم «جان ویک ۴» ادامه ماجراهای جان ویک با بازی کیانو ریوز را بازگو می‌کند و به طور مستقیم ادامه اتفاقات فیلم سوم را به نمایش می‌گذارد. در این فیلم، جان ویک با باوری کینگ با بازی لورنس فیشبرن (Laurence Fishburne) همکاری می‌کند تا انجمن های‌تیبل را نابود کنند. از همین رو این فیلم جدید نیز سرشار از صحنه‌های اکشن بسیار جذاب و مهیج خواهد بود و بازیگران باید در بهترین وضعیت فیزیکی خود باشند.

فیلم‌های مورد انتظار ۲۰۲۳

رینا ساوایاما در مصاحبه جدید خود اظهار داشته که کیانو ریوز به هنگام فیلمبرداری به او کمک می‌کرده و مشوق او بوده است. او گفته:

کیانو ریوز فردی ساده و بی‌آلایش است که او را به شخصیتی دوست‌داشتنی و مهربان تبدیل می‌کند. او همانند عضوی از خانواده است و کنار او بودن واقعا لذت بخش است. یکی از خاطره‌های بسیار خوبم با او به هنگام تمریناتی است که با یکدیگر در باشگاه داشتیم. تمرینات بسیار دشوار و سخت بودند اما کنار او بودن واقعا تجربه خوبی بود. من تنها در بخشی از فیلم حضور دارم اما او در کل فیلم هست و صحنه‎‌های اکشن زیادی را بازی کرده و اکثر بدلکاری‌ها را نیز خودش انجام داده است.

کارگردانی فیلم «جان ویک ۴» را چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) در دست دارد. در ابتدا قرار بود فیلم چهارم و پنجم پشت سرهم فیلمبرداری شوند اما مشکلات ناشی از کرونا این برنامه‌ریزی را به هم ریخته بود.

بنابر گفته این کارگردان، فیلم چهارم برخی از زیرداستان‌های سه فیلم قبلی را به پایان می‌رسد. پس از اکران این فیلم نیز تولید فیلم پنجم شروع خواهد شد. جدای از این موارد نیز چندین نسخه فرعی از این فرنچایز در حال توسعه است. فیلم «جان ویک ۴» در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

منبع: movieweb

DARKSIRENMehran.Baایمان غلامی مهرآبادیMatin RKOmeysambSquatlatex2Jonah hex

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا