هاست پرسرعت
بازی

زمین تیم NBA زنان، این هفته تم Starfield خواهد داشت

زمین تیم NBA زنان، این هفته تم Starfield خواهد داشت

تیم بسکتبال زنان New York Liberty در لیگ NBA بانوان، موسوم به WNBA، قرار است در زمینی با طرح Starfield به میدان بروند؛ زمینی که در تصویر فوق آن را مشاهده می‌کنید.

تبلیغات

این طرح منحصربه‌فرد و برگرفته از لوگوی Starfield، دارای رنگ‌های رنگین‌کمان بوده و در سالن Barclays Central اعمال می‌شود. البته، این دومین باری است که تیم Liberty با ایکس باکس همکاری می‌کند. سال گذشته نیز، این تیم زمینی با تم مخصوصِ دو بازی ایکس باکس داشته است.

کیا کلارک (Keia Clark)، مدیرعامل تیم New York Liberty، در بیانیه‌ای گفت:

ما مفتخریم که به همکاری خود با Xbox ادامه دهیم؛ تا هم افتتاح ورزشگاه‌ دوم خود و هم عرضه‌ بازی Starfield را جشن بگیریم. این همکاری در بهترین زمان برای هر دو طرف به وقوع پیوست، استودیوی بتسدا (Bethesda)، بزرگ‌ترین بازی ویدیویی خود را در بیش از یک دهه اخیر منتشر کرد و New York Liberty نیز بهترین فصلش را در تاریخ خود داشته است.

Starfield برای ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس قرار دارد.

Redm0ndy.xboxPotgWorld eatersDARKSIRENBehzaadامیر حسینفرید فرهادیDota277meysambVisible gamer manHaj_HosseinAMIR WAZOWSKIImmortal Spartanjohn117اختاپوس | دکترای ویدئو گیم، و سهام دار ارشد راکستارkiller of trollsThe Eternal Man ReturnsWalleR (سهام دار جدید بتزدا)Khafimore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا