هاست پرسرعت
بازی

ساخت این کشتی فضایی Star Wars در Starfield به ۲۱ صفحه راهنما نیاز دارد

ساخت این کشتی فضایی Star Wars در Starfield به ۲۱ صفحه راهنما نیاز دارد

یک بازیکن، سفینه Star Destroyer (تصویر آن را بالا مشاهده می‌کنید) را در بازی Starfield ساخته است که اندازه بسیار بزرگی دارد و برای اینکه خودتان آن را بسازید به یک راهنمای ۲۱ صفحه‌ای نیاز دارید.

تبلیغات

حساب کاربری Jackygold در رددیت، نحوه ساخت ناوشکن Star Destroyer را در بازی فضایی بتسدا (Bethesda)، به اشتراک گذاشت. البته لازم به ذکر است که این کشتی را فقط می‌توان روی رایانه شخصی بازسازی کرد؛ زیرا برای ساخت کشتی‌ای به این بزرگی، به چندین ماد نیاز دارید. در واقع، اندازه قابل توجه کشتی باعث شد حتی سیستم خود سازنده با لگ شدیدی رو‌به‌رو شود. او توصیه کرد که «اگر در حال حاضر برای اجرای Starfield مشکل دارید، این بیلد را انجام ندهید».

آنچه مسلماً چشم‌گیر است، راهنمای ۲۱ صفحه ای عمیقی است که Jackygold گردآوری کرده و نحوه ساخت کشتی را به طور دقیق توضیح می‌دهد. سه ماد اصلی که باید نصب کنید عبارت هستند از Ship Builder Unrestricted (که خوشبختانه محدودیت‌های اندازه کشتی را حذف می‌کند)، Shipyards Unlocked (که هر قسمت کشتی را به فروشنده کشتی‌سازی اضافه می‌کند) و Ship Builder Tweaks (که امکان قرار دادن قطعات را فراهم می‌آورد). شما می‌توانید آموزش ساخت این فضاپیما را در اینجا بیابید.

بازی Starfield در تاریخ ۱۵ شهریور برای PC و Xbox Series X/S منتشر شد.

greatROld_axeKieblackMAHDI11184Joel MorganParhamAmirbobمحمدStarfieldGB人Acker益man人Gubarusky reaper🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Rondaدکتره gsxrGGAMIN12ABDVDlul-bookmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا