بازی

سازمان برگزارکنندۀ PAX، مراسم E3 را از آن خود کرد

سازمان برگزارکنندۀ PAX، مراسم E3 را از آن خود کرد

شرکت ReedPop به صورت رسمی برگزاری نمایش E3 2023 را بر عهده گرفت و قصد دارد آن را به معیاری جدید برای نمایشگاه‌های بازی‌های ویدیویی تبدیل کند.

به دنبال اخبار اخیر، سازمان ESA تایید کرد که برای اولین بار در طول چهار سال گذشته، این مراسم در ماه ژوئن 2023 به صورت حضوری باز می‌گردد.

ReedPop علاوه بر برگزاری رویدادهای مهم در ایالات متحده و اروپا، مالکیت Gamer Network و مدیریت وبسایت‌های Eurogamer، GamesIndustry.biz، VG247 و Rock Paper Shotgun را نیز برعهده دارد.

ReedPop در دیدگاهی گفت:

E3 2023 به ناشرها، توسعه‌دهنده‌ها، خبرنگاران، تولید‌کننده‌های محتوا، سازندگان، خریداران و مجوزدهنده‌ها خوش‌آمد خواهد گفت.

آن‌ها همچنین ادعا کردند که به بازخوردها از طرف جامعه گیمینگ توجه کرده و چیزی که همیشه در مراسم‌های صنعت گیم جواب داده را در عین تجدید آن، گرامی می‌دارند.

لنس فنسترمن (Lance Fensterman)، رئیس کل ReedPop، در این باره گفت:

برای ReedPop افتخار بزرگی است که مسئولیت بازگرداندن E3 در سال 2023 را بر عهده بگیرد. با حمایت و تایید ESA، قرار است نمایشی در سطح جهانی ایجاد کنیم تا در راه‌های جدید و گسترده‌تر از صنعت گیم حمایت شود. همانطور که همیشه در ReedPop از سابقه خود در هدایت مراسم‌های جهانی و وبسایت‌ها استفاده کرده‌ایم.

کایل مارسدن-کیش (Kyle Marsden-Kish)، نائب رییس بخش گیمینگ ReedPop، که تیم تازه تشکیل شده E3 را هدایت خواهد کرد، افزود:

برای سال‌ها، بازخوردهای جامعه جهانی گیم را شنیده و مطالعه کرده‌ایم. E3 سال 2023 حماسی خواهد بود. گرامی داشت چیزی که در این مراسم همیشه جواب داده است در عین تجدید آن، معیاری برای نمایشگاه‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2023 و بعد از آن خواهد بود.

حتی قبل از همه‌گیری ویروس کرونا که باعث ایجاد وقفه در این مراسم شد، ESA برای احیای مجدد آن فشار‌های زیادی را تحمل کرد. در سال‌های اخیر، چندین ناشر بزرگ مانند EA، Sony و Activision این مراسم را رها کردند.

یک رقیب قابل‌توجه که در طول فقدان E3 شکل گرفت، مراسم Summer Game Fest توسط جف کیلی (Geoff Keighley) است. این مراسم در ماه گذشته اولین نمایش حضوری خود را برگزار و اعلام کرد که در سال 2023 در بازه زمانی نزدیک به E3 باز خواهد گشت.

کریستوفر درینگ (Christopher Dring)، رئیس شرکت games B2B، در ادامه طرح‌های ReedPop برای E3 جدید، ادعا کرد که این شرکت به صورت تمام و کمال از این مراسم استقبال خواهد کرد.

من چندین تماس زوم با افرادی که برای آینده E3 تصمیم خواهند گرفت، داشته‌ام. این‌ها شامل افرادی از داخل و خارج شرکت می‌شوند. بعد از چندین ساعت بحث در مورد اینکه این مراسم چگونه می‌تواند باشد، من خیلی هیجان‌زده شدم.

ما ایده‌های مختلفی در مورد اینکه چگونه عناصر مصرف‌کننده و تجاری در کنار هم کار کنند، ارائه دادیم. در مورد ارائه شرکت‌هایی که به غرفه بزرگ علاقه‌ای ندارند، صحبت کردیم.

در مورد راه‌هایی برای استقبال از همه چیز در طول هفته بحث کردیم. اینکه بخشی از نمایش هستند یا خیر. این شامل مراسم‌هایی مثل نمایش PC Gamer و Devolver Digital و البته Summer Games Fest جف کیلی نیز می‌شود.

meysambMrعلیfarshadx

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا