بازی

سازنده‌ی Dead by Daylight مشغول کار بر روی آی‌پی جدیدی است

سازنده‌ی Dead by Daylight مشغول کار بر روی آی‌پی جدیدی است

استودیوی Behaviour Interactive، سازنده‌ی بازی Dead by Daylight، به تازگی در وبسایت خود چندین نیازمندی شغل را منتشر کرده که خبر از کار کردن این استودیو بر روی یک بازی چندنفره جدید را می‌دهند.

استودیوی Behaviour Interactive طی سال‌های اخیر به لطف بازی ترسناک چندنفره‌ی خود یعنی Dead by Daylight موفقیت زیادی را تجربه کرده است. این بازی با ادامه دادن به رشد دائم خود توانسته علاوه بر راضی نگه داشتن بازیکنان قدیمی، بازیکنان جدید زیادی را هم جذب کند. با توجه به محبوبیت این بازی، بعید است که فعلا شاهد ناپدید شدن Dead by Daylight باشیم. با این حال به نظر می‌رسد که این استودیو مشغول کار بر روی پروژه‌های دیگری هم هست.

در حال حاضر در وبسایت Behaviour Interactive شاهد چندین موقعیت شغلی جدید هستیم که نشان از کار کردن این استودیو بر روی یک بازی نسل نهمی هستند. این استودیو در حال حاضر به یک برنامه‌نویس سیستم کنسول، برنامه‌نویس سیستم آنلاین و طراح سیستم نیاز دارد. این افراد بر روی یک بازی چندنفره جدید برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و PC کار خواهند کرد.

تبلیغات

این بازی قرار است یک اثر چندنفره با سیستمی لایو سرویس باشد. مسئله‌ای که با توجه به لایو سرویس بودن Dead by Daylight غافلگیرکننده نیست. البته اینکه یکی از موفق‌ترین استودیوهای چندنفره مشغول کار بر روی یک بازی چندنفره جدید هست هم غافلگیرکننده نیست. با این وجود با توجه به محبوبیتی که Behaviour Interactive با Dead by Daylight به دست آورده، بدون شک طرفداران منتظر این بازی جدید خواهند بود.

اوایل امسال Behaviour Interactive استودیوی سازنده‌ی بازی Scavengers یعنی Midwinter Entertainment را خریداری کرد. گزارشات خبر از کار کردن این استودیو بر روی یک بازی جدید می‌دهند.

meysambPorfosorvahid gamerEzio Auditore da FirenzeDr.Pyro

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا