بازی

سازنده بازی Tunic سرویس گیم پس را تحسین می‌کند

سازنده بازی Tunic سرویس گیم پس را تحسین می‌کند

بازی Tunic یکی از عناوین تحسین شده‌ی سال 2022 است که در روز اول عرضه برای سرویس گیم پس (Game Pass) منتشر شد. سازنده‌ی این اثر اخیراً در صحبت‌های جدید خود به تمجید از سرویس مذکور پرداخته است.

اندرو شولدیس (Andrew Shouldice)، سازنده‌ی بازی اکشن ماجراجویی Tunic، سرویس گیم پس را یک قرارداد فوق‌العاده می‌داند. وی در مصاحبه با سایت TrueTrophies در جریان Gamescom 2022، در خصوص عرضه‌ی عنوان مذکور در گیم پس صحبت کرد.

آقای شولدیس در این باره اظهار داشت:

عرضه‌ی Tunic روی سرویس گیم پس تجربه‌ی شگفت‌انگیزی بود. برای کسی تعجب‌آور نیست که گیم پس یک قرارداد و معامله‌ی شگفت‌انگیز است. من از این سرویس استفاده می‌کنم و از گفتن آن شرمی ندارم. فکر کردن به این موضوع که 10 الی 20 میلیون نفر از گیم پس استفاده می‌کنند و این که مخاطبان زیادی می‌توانند به تجربه‌ی بازی Tunic بپردازند، خارق‌العاده بود.

تبلیغات

فکر می‌کنم چیزی که بیشتر به آن علاقه داشتم و در زمان بچگی به آن فکر نمی‌کردم، تجربه رفتن به کانادا برای کرایه یک بازی بود. فرض کنید شما یک بچه هستید که به یک فروشگاه می‌روید، اکنون ما زمان کافی برای بازی کردن داریم، اما پس از آن پول کافی برای اجاره یک بازی برای یک تعطیلات آخر هفته داشتید. وارد فروشگاه می‌شوید و به بازی‌ها نگاه می‌کنید. با خود می‌گویید آن بازی که شخصیتش یک شمشیر به دست دارد، عالی است و آن را می‌گیرم. با این حال چیزی در مورد آن نمی‌دانید. شما دوست دارید قبل از خرید یک بازی در مورد آن تحقیق کنید. اما اکنون با گیم پس تجربه‌ی بازی‌های مختلف راحت‌تر شده است. بله گیم پس به نظر من یک سرویس اشتراکی فوق‌العاده است.

خالق Tunic در ادامه‌ی این مصاحبه، از هیجان خود برای عرضه‌ی این بازی روی پلی استیشن 5 سخن گفت و همچنین از ویژگی انحصاری این نسخه با نام Game Hub تمجید کرد.

بازی Tunic در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC در دسترس است و در تاریخ 27 سپتامبر (5 مهر) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 قرار خواهد گرفت.

Mr.BadGuyDARKSIRENxbox and MicrosoftsnowgirlmarioChris redfieldامیر حسینfarshadxجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»MMYKINGhalkersorenaچپ دستEl Diabloaliعمو فیل کبیرHunTeR007IrN...Eternal...sauronامینmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا