بازی

سازندگان برنامه‌ای برای انتشار دیابلو 4 روی گیم پس ندارند

سازندگان برنامه‌ای برای انتشار دیابلو 4 روی گیم پس ندارند

هیجان طرفدارهای دیابلو در آستانه انتشار نسخه بتای آتی Diablo 4 افزایش یافته است. نسخه‌ی بتا دیابلو ۴ در بازه زمانی ۴ تا ۶ فروردین (۲۴ تا ۲۶ مارس) در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد و پیش‌خریدکنندگان می‌توانند کمی زودتر در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفند (۱۷ تا ۱۹ مارس) به تجربه‌ی آن بپردازند. بااین‌حال یک سؤال از مدت‌ها پیش ذهن بازیکن‌ها را درگیر کرده است: آیا این بازی از همان روز عرضه در دسترس کاربران سرویس گیم پس قرار می‌گیرد یا خیر؟

راد فرگوسن، مدیر کل دیابلو با انتشار یک توئیت تازه ضمن تشویق بازیکن‌ها به تجربه نسخه بتای Diablo 4 تأیید کرد که «هیچ برنامه‌ای برای عرضه بازی روی سرویس گیم پس وجود ندارد». مسلما امکان تغییر این وضع در آینده وجود دارد، اما کسانی که امیدوار به تجربه دیابلو ۴ در ماه ژوئن هستند، باید به‌سراغ خریداری یک نسخه از بازی بروند.

پاسخ راد فرگوسن پس از مواجهه مایکروسافت با مشکلاتی در زمینه‌ی خریداری شرکت اکتیویژن-بلیزارد منتشر شد. با اینکه بیشتر موانع تصاحب Activision-Blizzard توسط ردموندی‌ها به‌خاطر مجموعه بازی‌های Call of Duty ایجاد شده است، اما تحقق برنامه‌هایی نظیر راه‌یابی بازی‌های آن‌ها به سرویس Game Pass تا زمان تکمیل خرید بعید به‌نظر می‌رسد. به‌هرشکل طرفدارها مثل همیشه باید زمان بیشتری را برای انتشار اطلاعات کامل در این زمینه منتظر بمانند.

بازی Diablo 4 در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ (۶ ژوئن ۲۰۲۳) در دسترس کاربران ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر قرار خواهد گرفت.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا