بازی

سازندگان به مشکلات Call of Duty Modern Warfare 2 رسیدگی خواهند کرد

سازندگان به مشکلات Call of Duty Modern Warfare 2 رسیدگی خواهند کرد

شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) چندین تغییر Call of Duty Modern Warfare 2 را تایید کرده است که قصد دارد پس از تست‌های بتا روی بازی اعمال کند.

نسخه بتای 2 Modern Warfare که در انحصار پلی استیشن بود، در اوایل این ماه عرضه شد و پس از آن یک تست متقابل در دسترس قرار گرفت که به بازیکنان ایکس باکس و PC نیز امکان تجربه بتا را اهدا می‌کرد. در بیانیه اینفینیتی وارد آمده است:

در حالی که احساسات پیرامون بتا مثبت‌تر از قبل بود، ما بازخورد مداوم شما را مشاهده کرده‌ایم و به ایجاد تعادل‌ بین صدای قدم‌های دشمن و دوستان شما ادامه خواهیم داد. مشکلات شناسایی دشمنان چیزی است که در هر دو بتای ما مشاهده شد. در حالی که بسیاری از شما در مورد بهبود این مورد اظهار نظر کرده‌اید، ما کماکان به دنبال افزایش امکان شناسایی دشمنان هستیم تا بتوانیم ردیابی بصری بهتری از حریفان را توسعه دهیم.

در این بیانیه اضافه شد:

تبلیغات

اختلال لابی‌ها موضوع دیگری است که در طول بتا به آن برخورد کردیم. ما احساس می‌کنیم که این یک ویژگی مهم است و به طور جدی به دنبال راه‌حل‌هایی برای آن هستیم.

اینفینیتی وارد گفت که از نتایج تغییرات هفته دوم بتا بسیار خوشحال است، اما تغییرات بیشتری در راه است. اکتیویژن (Activision) همچنین ادعا کرده است که تعداد بازیکنان نسخه بتا Modern Warfare 2، یک رکورد برای این سری بود. بازیکنان Call of Duty بتای عمومی Modern Warfare 2 را به بزرگترین بتای تاریخ Call of Duty تبدیل کردند. بیشترین بازیکن، بیشترین ساعت بازی و بیشترین مسابقاتی که در پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، سری اکس و اس و PC انجام شده است، از جمله این رکوردها هستند.

به گفته این ناشر، Call of Duty Warzone Mobile که سال آینده عرضه می‌شود، به مورد انتظارترین بازی موبایل اکتیویژن بلیزارد و کینگ (King) تبدیل شده است که بیش از 15 میلیون پیش‌ ثبت‌نام را در Google Play به همراه داشت. تاریخ انتشار Modern Warfare 2 برای 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) برنامه‌ریزی شده است، اما بازیکنانی که نسخه دیجیتالی این بازی را پیش‌خرید کنند، از 28 مهر (20 اکتبر) به کمپین آن دسترسی زودهنگام خواهند داشت. اکتیویژن اخیرا تاریخ انتشار Warzone 2 را در تاریخ 25 آبان 1401 (16 نوامبر 2022) تنظیم کرده است که شروع اولین فصل Modern Warfare 2 را نیز رقم خواهد زد.

Gidoraهادی صفاییAliInvisible bearded userEllie Milleriv بهترین گیم تاریخ با اختلافmahdi12345meysambMr.BadGuyscorpionesvahid gamerامیرDr.PyroZahragamer2

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا