هاست پرسرعت
بازی

سازندگان Dying Light 2 به واکنش‌ها نسبت به پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای پاسخ دادند

سازندگان Dying Light 2 به واکنش‌ها نسبت به پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای پاسخ دادند

بازی Dying Light 2 اخیراً به دنبال معرفی Dying Light Points، یک ارز درون بازی که باید با پول واقعی خریداری شود، مورد انتقاد‌های گسترده قرار گرفت.

تبلیغات

نکته آزاردهنده این است که شما ۵۰۰ امتیاز DL به صورت رایگان دریافت می‌کنید، اما بسیاری از اقلام موجود در فروشگاه بازی، ۵۵۰ امتیاز قیمت دارند، به این معنی که باید حتما پول واقعی خرج کنید. این مورد سبب شد بازیکنان این بازی را با نقد‌های منفی در استیم بمباران کنند.

در ادامه، استودیوی تک لند (Techland) در توییتر پاسخ داد که ما در حال جمع‌آوری نظرات شما و شنیدن نگرانی‌های شما هستیم. تا آنجا که ما متوجه شدیم، بخش بزرگی از ناامیدی شما ناشی از قیمت‌گذاری بسته‌ها است.

این سازنده نوشت:

برای برطرف کردن این مشکل، تیم ما شروع به کار کردن روی چندین راه حل که طرفداران پیشنهاد دادند، کرده است. مثلا شما بتوانید از یک باندل، فقط یک آیتم را خریداری کنید تا در اینصورت بتوانید از باقی‌مانده‌ی پول خود نیز استفاده کنید. البته این کار یک شبه انجام نخواهد شد و نیازمند زمان است.

با این حال، این پاسخ رضایت عده‌ی قابل توجه‌ای را جلب نکرد، زیرا بسیاری فقط خواستار لغو این ایده هستند. به نظر می‌رسد، این یک گام اشتباه برای بازی‌ای باشد که تاکنون با استقبال بسیار مثبتی از سوی گیمرها و منتقدان مواجه شده بود.

77DARKSIRENAlirezaهادی صفائیEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)Pop_Starleon S kennedyکوروشAMIR 007HELLO.BROTHERLove Gamemeysambمحمدرضا

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا