بازی

سازندگان Overwatch فروش لوت‌باکس‌ها را متوقف خواهند کرد

سازندگان Overwatch فروش لوت‌باکس‌ها را متوقف خواهند کرد

بلیزارد (Blizzard) اعلام کرده است که لوت‌باکس‌های Overwatch از پایان ماه آگوست دیگر برای فروش در دسترس نخواهند بود.

در یک پست وبلاگ، شرکت سازنده بی سر و صدا اعلام کرد که لوت‌باکس‌ها دیگر از 8 شهریور (30 آگوست) در فروشگاه نخواهند بود. این تغییر پس از پایان ایونت Anniversary Remix Vol. 3 اتفاق خواهد افتاد. با این حال، شما همچنان می‌توانید پس از پایان رویداد، لوت‌باکس‌های استاندارد را خریداری کنید. این رویداد راهی برای بازیکنان است تا اسکین‌های زیادی را به دست آورند. این‌ها لباس‌هایی هستند که در سال‌های گذشته به سختی به دست می آمدند یا منحصر به چالش های خاصی بودند که دیگر در دسترس نیستند.

بازی Overwatch 2 در تاریخ 12 مهر 1401 (4 اکتبر 2022) به عنوان یک بازی رایگان عرضه خواهد شد. این بازی دارای یک ساختار فصلی جدید با بتل‌پس است و برخلاف بازی اصلی، شامل لوت‌باکس‌ نخواهد شد. وقتی از جان اسپکتور (John Spector) پرسیده شد که چه اتفاقی برای لوت‌باکس‌هایی که بازیکنان ذخیره کرده‌اند می‌افتد، رهبر تجاری Overwatch پاسخ داد:

تبلیغات

برای دادن پاسخ سریع به شما، ارزهای موجود (اعتبار، توکن‌های OWL و امتیازات رقابتی) و محتویات جعبه‌ها با شما به Overwatch 2 منتقل می‌شوند. ما لوت‌باکس‌ها را به Overwatch 2 منتقل نمی‌کنیم و قبل از راه‌اندازی بازی جدید، هر لوت‌باکس به‌طور خودکار باز می‌شود و تمام محتویات را مستقیما دریافت می‌کند.

وی افزود:

پول‌های شما در Overwatch 1 به Overwatch 2 منتقل می‌شود، اما ارز مجازی جدید ما ارز اصلی خواهد بود و چیزهایی در نسخه دوم وجود خواهد داشت که با آن اعتبارهای نسخه اول قابل خرید نیستند.

Ashen undead the bearermeysambEMPEROR NIMA SHAMSTlou part 2 game of the centuryM2Cian

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا