هاست پرسرعت
بازی

ساکر پانچ: عناوین Infamous و Sly Cooper در دست ساخت قرار ندارند

ساکر پانچ: عناوین Infamous و Sly Cooper در دست ساخت قرار ندارند

استودیوی ساکر پانچ همزمان با تولد ۲۵ سالگی خود، با انتشار بیانیه‌ای، راجع به برخی عناوین کلاسیک خود از جمله Infamous و Sly Cooper صحبت نموده است‌.

این استودیو در ابتدا به پشتیبانی از سرورهای Infamous 2 اشاره کرد:

ما می‌دانیم که عده زیادی در حال تجربه عناوین کلاسیک ما هستند؛ به همین دلیل، به زودی سرورهای بازی Infamous 2 UGC را به مکانی جدید انتقال داده و برای مدت طولا‌نی‌تری از آن‌ها پشتیبانی خواهیم کرد. می‌دانیم که در نهایت باید سرورهای این بازی را غیرفعال کنیم، اما در حال حاضر چنین تصمیمی نداشته و آن‌ها را فعال نگه خواهیم داشت. از همه طرفداران به خاطر حمایت‌شان در طول این ۲۴ سال سپاس‌گزاری می‌کنیم. به خاطر پشتیبانی بی‌دریغ شما بوده است که ما موفق به ساخت بازی‌ها و داستان‌های جدید شده‌ایم؛ به شما اطمینان می‌دهیم که با قدرت به ساخت بازی‌های هیجان‌انگیز در آینده ادامه خواهیم داد. در حال حاضر آمادگی اعلام این‌که مشغول کار روی چه عنوانی هستیم را نداریم، اما امیدواریم که شما دست از حمایت خود برنداشته و تا انتشار اطلاعات بعدی راجع به جدیدترین بازی در حال توسعه، با ما همراه باشید.

ساکر پانچ (Sucker Punch) در ادامه، حول فرنچایزهای دیگر خود و عدم ساخت آن‌ها توضیح زیر را ارائه داد:

با توجه به پیچیدگی و مقیاس بازی‌های کنونی، ما نیاز به توجه و تمرکز کامل روی آن‌ها را داریم. با تمرکز ویژه روی پروژۀ کنونی، ما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای inFAMOUS و Sly Cooper نداریم و هیچ استودیوی دیگری نیز روی این آی‌پی‌ها کار نمی‌کند. این شخصیت‌ها برای ما بسیار ویژه هستند، بنابراین هیچوقت نمی‌گوییم که باز نخواهند گشت، اما در حال حاضر هیچ بازی‌ای از دو سری Sly Cooper و inFAMOUS در دست ساخت قرار ندارند.

نظر شما در این باره چیست؟

The Red DevilDARKSIRENM.KhThe OutsiderEllie Terminatorافسر جنگ نرم سونی@alistarmeysambAlbertSquatlatex2Invisible bearded userMax22o0ashil0oM2CianعلیMohsenj74Ali984

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا