هاست پرسرعت
بازی

ستاره سریال The Rings of Power خواهان تنوع بیشتر در بازیگران برای فصل دوم است

ستاره سریال The Rings of Power خواهان تنوع بیشتر در بازیگران برای فصل دوم است

ستاره سریال The Rings of Power امیدوار است که تنوع بازیگران در فصل دوم سریال بیشتر نیز شود.

سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) توانست با فصل اول خود توجهات بسیار زیادی را به خودش جلب کند اما همه این توجهات به دلایل خوب نبوده است.

سرویس آنلاین آمازون امیدوار بود که این اقتباس از رمان‌های جی آر آر تالکین (J.R.R Tolkien) بتواند بیننده‌های بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند و این در حالی بود که انتقادهای شدیدی به صورت آنلاین نسبت به انتخاب بازیگران این سریال صورت گفته بود.

بسیاری از این نظرات و انتقادها نیز نسبت به انتخاب بازیگران سیا‌ه‌پوست برای برخی از کاراکترها بوده است. با وجود همه این انتقادها و واکنش‌ها، ستاره سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» یعنی اسماعیل کروز کوردوا (Ismael Cruz Córdova) امیدوار است که تنوع بازیگران در فصل دوم بیشتر باشد.

اسماعیل کروز کوردوا در مصاحبه خود با ورایتی اظهار داشته که امیدوار است که روند انتخاب بازیگران در فصل اول، در فصل دوم نیز ادامه داشته باشد. او در همین رابطه گفته:

تبلیغات

فکر می‌کنم این هنوز سرآغاز کار است و اگر در همین جا متوقف شویم، کوتاهی کردیم. افراد بسیار زیادی نسبت به من و همچنین کاراکتر من در سریال یعنی آروندیر ابراز علاقه کرده‌اند و پشتیبانی خود را اعلام کرده‌اند.

حضور من در نقش آروندیر تاریخ را تغییر داده و جنبش بسیار بزرگی پشت این موضوع قرار دارد.

بسیاری از کاراکترهای فصل اول سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در فصل دوم نیز حضور خواهند داشت و علاوه بر آن‌ها نیز کاراکترهای تازه‌ای معرفی خواهند شد. همین نیز این امکان را به سازندگان می‌دهد تا بدون توجه به رنگ پوست یا نژاد، بازیگران مناسب را برای کاراکترها انتخاب کنند.

بر طبق گفته‌های عوامل سازنده سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت»، فصل دوم تا سال ۲۰۲۴ میلادی پخش نخواهد شد.

منبع: movieweb

DARKSIRENVahidvhSami 22777Ezio Auditore da Firenzeh00manUNCLE ARTURKratosEren_bird_manChris redfieldCapitanGERALTAllliPlaystation TA.k_Rock

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا