هاست پرسرعت
بازی

سرورهای Overwatch 2 در پی حملات DDoS از دسترس خارج شد

سرورهای Overwatch 2 در پی حملات DDoS از دسترس خارج شد

سرورهای بازی Overwatch 2 در روز عرضه مورد حمله قرار گرفت و از دسترس خارج شد. بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) در تلاش است تا مشکلات را رفع کند.

رئیس شرکت بلیزارد یعنی مایک ایبارا (Mike Ybarra) روز سه شنبه در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که این شرکت در حال حل مشکل وصل شدن بازیکنان به سرورهای بازی است.

متن توییت یادشده به شرح زیر است:

گروه‌هایی برای حل مشکل سرورهای Overwatch 2 تلاش می‌کنند. هیجان بازیکنان، ما را شرمنده کرده است. بر حل مشکلات پیش آمده تمرکز می‌کنیم تا بازیکنان را از لذتشان محروم نکنیم. از صبرتان سپاس‌گزاریم. متأسفانه، سرورهایمان دچار حملات گسترده‌ی DDoS شده‌اند. گروه‌های ذی‌ربط برای مدیریت و بهبود شرایط به سختی تلاش می‌کنند. این حملات باعث اشکال در اتصال بازیکنان شده است.

تبلیغات

مایک ایبارا

همچنین، اگر اکنون وارد بازی شوید، پیام زیر را مشاهده می‌کنید:

می‌دانیم که هنگام ورود به بازی، خطای اتصال به سرورها برای برخی بازیکنان به نمایش درمی‌آید. در حال حل این مشکل هستیم. از صبرتان سپاس‌گزاریم.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Overwatch 2 دیروز برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد و هم‌اکنون به رایگان قابل دریافت است. بازیکنان ملزومند شماره تلفنی را در حساب Battle.net خود وارد کنند تا به بازی دسترسی داشته باشند، اما برخی کاربران از مشکلات این بخش نیز شکایت دارند.

بنا بر اعلام سازندگان، هر 9 هفته به‌روزرسانی‌های فصلی و یک بتل پس (battle pass) جدید برای این عنوان منتشر می‌شود که شامل قهرمانان، حالت‌های بازی، نقشه‌ها و آیتم‌هایی تازه برای شخصی‌سازی خواهد بود. همچنین، بازیکنانی که نسخه‌ی قبلی را تجربه نکرده‌اند، باید 100 مسابقه را بگذرانند تا به قهرمانان اصلی و ابتدایی آن دسترسی یابند.

Dr.Pyroامیر حسینمحمدرضا نوروزی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا