بازی

سریال ارباب حلقه‌ها با ۲۵ میلیون بیننده رکوردشکنی کرد

سریال ارباب حلقه‌ها با ۲۵ میلیون بیننده رکوردشکنی کرد

سریال ارباب حلقه‌ها با شروع پخش خود در سرویس آنلاین آمازون توانسته رکوردی بسیار برجسته را به جای بگذارد.

سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of The Rings: The Rings of Power) یکی از سریال‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۲ میلادی به شمار می‌رود که سرانجام پخش آن شروع شده است. به دنبال پخش آن، برخی از افراد به دنبال پخش نقدهای منفی در مورد آن بودند اما به نظر می‌رسد که این تلاش آن‌ها بی‌فایده بوده است.

قسمت اول و دوم سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در ۲۴ ساعت ابتدایی پخش خود روی سرویس آنلاین آمازون بیش از ۲۵ میلیون بیننده داشته‌اند. سرویس آمازون به ندرت آمار میزان بیننده آثار خود را آشکار می‌کند اما در مورد این سریال اظهار داشته که قسمت اول و دوم توانستند تمام رکوردهای قبلی را بشکنند و بزرگترین افتتاحیه یک سریال در تاریخ سرویس آنلاین آمازون را رقم بزنند.

سرویس آنلاین آمازون معمولا اطلاعات آماری میزان بیننده آثار خود را منتشر نمی‌کند و گاهی اوقات نیز میزان بیننده سریال‌هایی همچون پسران (The Boys) و ریچر (Reacher) به لطف حضور در فهرست ۱۰ سریال برتر نیلسون مشخص می‌شوند.

تبلیغات

با این حال، انتشار میزان بیننده افتتاحیه سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» احتمالا راهی است که آمازون می‌خواهد با موجی از نقدهای منفی و نمرات پایین کاربران در وب سایت راتن تومیتوز مقابله کند. در بیانیه سرویس آمازون آمده است:

داستان‌های تالکین که از جمله محبوب‌ترین داستان‌ها هستند و به نحوی نیز خاستگاه حقیقی ژانر فانتزی محسوب می‌شوند، ما را به این لحظه سرافرازنه سوق داده‌اند. من از مدیران اجرایی، بازیگران و تهیه‌کنندگان برای تلاش‌های بی‌وقفه‌شان و انرژی فوق‌العاده‌ای که برای ساخت این سریال صرف کرده‌اند، بسیار سپاس‌گزارم. میلیون‌ها نفر به تماشای این سریال نشسته‌اند که نشان‌دهنده اشتیاق آن‌ها برای سرزمین میانی و همچنین موفقیت ما است.

در حال حاضر در وب سایت راتن تومیتوز منتقدان امتیاز ۸۵ درصد را به سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» داده‌اند اما امتیاز کاربران ۳۵ درصد است که دلیل آن نقدهای منفی و نمرات بسیار پایینی است که برخی از کاربران و اکانت‌های تازه به آن داده‌اند.

DARKSIRENMRIPHunTeR007IrN❤GOD OF WAR❤MetallovePorfosorAQUARIUSآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Tlou part 2 game of the centurypeyman377Emad-MartianیوهانArnaldموایmahdi12345Chris redfieldامیر گیمرsefirot2011بن متmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا