هاست پرسرعت
بازی

سم مندز: یک زن باید فیلم بعدی جیمز باند را کارگردانی کند

سم مندز: یک زن باید فیلم بعدی جیمز باند را کارگردانی کند

سم مندز که سابقه کارگردانی دو فیلم جیمز باند را در کارنامه خود دارد، اظهار داشته که یک زن باید فیلم بعدی این مجموعه را کارگردانی کند.

پس از خروج دنیل کریگ (Daniel Craig) از نقش‌آفرینی در مجموعه فیلم‌های جیمز باند (James Bond)، بحث بین طرفداران برای انتخاب بازیگر تازه برای این نقش بسیار داغ است و در این میان نیز نام بازیگرانی همچون رگه ژان پیج (Regé-Jean Page)، ادریس البا (Idris Elba)، هنری کویل (Henry Cavill) و تام هیدلستون (Tom Hiddleston) مطرح شدند.

جدا از انتخاب برای بازیگر نقش اصلی، انتخاب کارگردان برای هدایت فیلم بعدی جیمز باند نیز کار آسانی نخواهد بود و حالا کارگردان انگلیسی سم مندز (Sam Mendes) که سابقه کارگردانی دو فیلم را در این فرنچایز دارد، اظهار داشته که کارگردان فیلم بعدی جیمز باند باید یک زن باشد.

سم مندز اخیر فیلم امپراتوری نور (Empire of Light) را کارگردانی کرده که به تازگی در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو روی پرده سینماها اکران شده است. این کارگردان در مورد تجربه کارگردانی دو فیلم از مجموعه جیمز باند گفته:

کارگردانی فیلم‌های جیمز باند بسیار طاقت‌فرسا است و همانند ساخت یک جهان کامل به نظر می‌رسد.

تبلیغات

با این حال، او در ادامه صحبت‎‌هایش تاکید کرده که یک کارگردان زن نیز می‌تواند از پس این وظیفه سنگین بربیاید. او در ادامه اضافه کرد:

به نظرم اگر قرار است بازیگر نقش جیمز باند تغییر کند و تکامل یابد، کارگردان فیلم بعدی نیز باید همین گونه باشد. به نظرم اینکه یک زن کارگردانی فیلم بعدی جیمز باند را در دست داشته باشد، فوق‌العاده خواهد بود.

در حال حاضر جستجو برای پیدا کردن بازیگر و کارگردان فیلم بعدی جیمز باند همچنان ادامه دارد و تهیه‌کننده‌های این فرنچایز در تلاش هستند تا بهترین انتخاب را اتخاذ کنند. تولید بیست و ششمین فیلم جیمز باند تا سال ۲۰۲۴ میلادی شروع نخواهد شد و همین زمان کافی به تهیه‌کننده‌ها می‌دهد تا بتوانند تصمیم درستی برای آینده این فرنچایز بگیرند.

منبع: کولایدر

The hunt is coming...Eternal...AMIR WAZOWSKIHerfeiyRyan BonesmeysambPaprikasaeed Khداچ پلن دِر لیندsefirot2011علی77Playstation TEzio Auditore da Firenzeتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Emperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا