هاست پرسرعت
نرم افزار

سه قابلیت جذاب گوگل مپس برای سفر دلچسب‌تر!

سه قابلیت جذاب گوگل مپس برای سفر دلچسب‌تر!

این ۳ ویژگی در زیر آمده است:

مسیریابی در فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های قطار
فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های قطار بزرگ – چه در خاک داخلی و چه در خارج – می‌توانند کابوس‌آور باشند هنگامی که با آن‌ها آشنا نیستید. 

خوشبختانه، اگر نیاز دارید به سرعت یک فروشگاه در فرودگاه یا حتی مرکز خرید را پیدا کنید، گوگل مپس می‌تواند کمک کند.

این اپلیکیشن دارای یک تب دایرکتوری برای تمامی فرودگاه‌ها، مراکز خرید و ایستگاه‌های حمل‌ونقل است. این می‌تواند واقعاً مفید باشد وقتی که برای رسیدن به قطار بعدی عجله دارید اما نیاز دارید یک نوشیدنی یا سوغاتی بخرید.

این تب به شما ساعت کاری هر فروشگاه، رستوران و پارکینگ و طبقه‌ای که در آن قرار دارند را می‌گوید.

اجتناب از جمعیت
جمعیت زیاد می‌تواند واقعاً تجربه سفر به نقاط توریستی کلاسیک را خراب کند – به‌ویژه اگر شما یک فرد درون‌گرا باشید. برای دیدن میزان شلوغی یک منطقه قبل از رفتن، ابزار شلوغی گوگل مپس را بررسی کنید.

وقتی که یک مکان را جستجو می‌کنید – چه یک نقطه شنا در طبیعت یا بیگ بنگ – باید نموداری ببینید که نشان می‌دهد چقدر شلوغ است به صورت زنده.

در برخی مناطق، اطلاعات جمعیت به‌طور خودکار روی نقشه ظاهر می‌شود، بنابراین نیازی نیست که به‌طور خاص یک مکان را جستجو کنید.

گوگل مپس ممکن است چیزی شبیه “منطقه شلوغ” بگوید و وقتی برای جزئیات بیشتر کلیک می‌کنید، ممکن است بگوید “به شلوغی که ممکن است” یا “نه چندان شلوغ”.

 

سه قابلیت جذاب گوگل مپس برای سفر دلچسب‌تر!

ایستگاه‌های متعدد
اگر این تابستان در حال سفر جاده‌ای هستید، این ویژگی‌های گوگل مپس باید بدانید.

می‌توانید چندین توقف بین مقصد شروع و پایان خود تنظیم کنید، بنابراین می‌توانید ایستگاه‌های استراحت و پمپ بنزین‌ها را در مسیر برنامه‌ریزی کنید.

برای انجام این کار، مقصد نهایی خود را در گوگل مپس وارد کنید، سپس منوی سه‌نقطه در گوشه بالا سمت راست را بزنید و افزودن توقف را انتخاب کنید.

از آنجا، می‌توانید هر تعداد توقف که می‌خواهید اضافه کنید و آن‌ها را به ترتیب مرتب کنید.

جستجو در طول مسیر
ویژگی جستجو در طول مسیر در گوگل مپس به این معناست که نیازی نیست که از مسیر ناوبری خارج شوید تا توقف‌های دیگر را پیدا کنید.

بنابراین می‌توانید یک پمپ بنزین نزدیک، ایستگاه‌های خدمات، رستوران‌های رانندگی را پیدا کنید در حالی که ناوبری هنوز فعال است.

منبع: همشهری آنلاین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا