هاست پرسرعت
بازی

سولجر بوی در فصل چهارم سریال The Boys حضور خواهد داشت

سولجر بوی در فصل چهارم سریال The Boys حضور خواهد داشت

به تازگی جنسن اکلس بوسیله‌ی یک پست اینستاگرامی، خبر از حضور شخصیت سولجر بوی در فصل چهارم سریال محبوب The Boys داد.

او در حساب اینستاگرام خود، تصویری از خود و دیگر ستاره‌ی این مجموعه یعنی کارل اربن (Karl Urban) که نقش‌آفرینی بیلی قصاب را بر عهده دارد منتشر کرد و نوشت:

طوری شروع کن که گویی قرار است ادامه دهی! فصل 4! بزن بریم!

شما می‌توانید این پست اینستاگرام را از اینجا ببینید.

هر چند که احتمال دارد که او با طرفداران در این رابطه شوخی کرده باشد؛ اما این اتفاق بسیار بعید به نظر می‌رسد و با تقریب خوبی می‌توان این پست را مهر تأییدی بر حضور Soldier Boy در فصل چهارم این سریال بدانیم. شخصیت او که اولین بار در فصل 3 به جمع ابرقهرمانان این سریال پیوست؛ محبوبیت خارق‌العاده‌ای بین طرفداران پیدا کرد و بازگشت او اقدامی کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

تبلیغات

Soldier Boy قبل از هوم‌لندر بزرگترین و شهیرترین ابرقهرمان در میان مردم بود و رهبری گروهی از ابرقهرمانان با نام Payback (تلافی) را برعهده داشت. هنگامی این گروه برای انجام یک عملیات به کشور نیکاراگوئه سفر کرده بودند، اعضای گروه به او خیانت می‌کنند و او را تحویل نیروهای روسیه می‌دهند و شرکت وات نیز شروع به مخفی کردن ردپای خود در این اتفاق می‌کند.

مراحل تولید فصل چهارم سریال The Boys (پسران) به تازگی و از اوایل هفته‌ی جاری آغاز شده است و انتظار می‌رود به زودی حضور بسیاری از ستاره‌های این سریال، مانند آنتونی استار (Antony Starr)، جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) و چیس کرافورد (Chace Crawford) در این فصل نیز تأیید شود.

انتظار می‌رود فصل چهارم سریال پسران در حد فاصل زمانی ما بین تابستان 2023 و زمستان 2024 منتشر شود.

منبع: مووی وب

DARKSIRENChris redfieldKoldWarAgPlayground Gamesعلییوهان...Eternal...X_Wolverine_Xاتزیو آدیتوره1100Mehran.BaSquatlatex2samsaliheSaman_hkArnaldموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا