هاست پرسرعت
بازی

شاهد نخستین تریلر از انیمه مورد انتظار The Boy and The Heron باشید

شاهد نخستین تریلر از انیمه مورد انتظار The Boy and The Heron باشید

در حالی که تبلیغات انیمه مورد انتظار The Boy and The Heron تنها بر پایه یک پوستر برنامه ریزی شده بود اما بالاخره نخستین تریلر رسمی از آن منتشر شده است.

تبلیغات

مرد تاثیرگذار و تکرار نشدنی دنیای انیمه یعنی هایائو میازاکی پس از گذشت ۱۰ سال برای آخرین‌بار بازگشته تا میراث خود برای طرفدارانش را تکمیل نماید. به همین سبب نیز انیمه‌ای تحت عنوان The Boy and the Heron (پسرک و هرون (حواصیل)) را تدارک دیده که مدتی می‌شود در کشور ژاپن به اکران در آمده و تمامی توجهات را به سمت خود معطوف کرده است.

انیمه‌ای که در بحبوحه جنگ اقیانوس آرام جریان داشته و با پسری به نام ماهیتو ماکی آشنا می‌شویم که مادرش را در طی حادثه‌ای دلخراش از دست داده و در غم چنین واقعه دردناکی، دیگر امید چندانی به زندگی ندارد. با این حال پیدا کردن رمانی به نام “چگونه زندگی می‌کنی” زندگی او را دگرگون کرده و با اتفاقاتی غیرقابل تصور روبرو می‌شود که حتی غم از دست دادن مادرش را نیز تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.

حال نیز بالاخره می‌توانیم شاهد نخستین تریلر رسمی از آخرین ساخته هایائو میازاکی باشیم. تریلری که در ادامه برای شما تدارک دیده شده است.

دانلود ۱۰۸۰
دانلود ۷۲۰

انیمه The Boy and the Heron در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به عنوان افتتاحیه جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمده و سپس در تاریخ نامشخصی که هنوز از سوی استودیو جیبلی تعیین نشده نیز در سینماهای ایالات متحده آمریکا به اکران در خواهد آمد.

منبع: کولایدر

meysambA.OffCorvo Attanoشادمن 3MADAObijan jokerAMIN12DanialRanjbarzadeh

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا