هاست پرسرعت
بازی

شایعه بازسازی Metal Gear Solid 3 توسط استودیوی Virtuos دوباره جان گرفت

شایعه بازسازی Metal Gear Solid 3 توسط استودیوی Virtuos دوباره جان گرفت

استودیوی چینی که پیش‌تر هم در شایعات به‌عنوان مسئول ساخت Metal Gear Solid 3 Remake معرفی شده بود، حالا پای کونامی را وسط کشیده است.

حدس و گمان‌های ضد و نقیض مبنی بر ساخته شدن یک نسخۀ جدید از سری Metal Gear Solid پس از کناره‌گیری مؤسس آن، هیدئو کوجیما، همیشه طی چندسال اخیر کنار شایعات مربوط به سایلنت هیل جدید دست به‌دست می‌شدند. حالا که درنهایت اخبار مربوط به Silent Hill درست از آب درآمدند، بسیاری از طرفداران متال گیر هم احساس می‌کنند که صبرشان زیادی طولانی شده است. خبر بد آن‌که صحبت‌ها دربارۀ بازسازی Metal Gear Solid 3 هنوز هم در حد شایعه هستند و خبر خوب این‌که این‌بار شایعۀ بازسازی این اثر تاریخی قوت بیش‌تری به خود گرفته است.

تبلیغات

در یک اتفاق تازه، وب‌سایت رسمی استودیوی Virtuos در به‌روزرسانی خود، نام کمپانی Konami را به‌عنوان یک مشتری جدید در لیست کاری‌اش ذکر است. با توجه به این‌که این دو کمپانی هرگز قبل از این با یکدیگر همکاری نکرده بودند، به‌نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی مربوط به یک قرارداد جدید باشد. نکتۀ قابل توجه دیگری که در جان‌بخشی دوباره به ماجرای همکاری این دو برند تأثیرگذار است، مشاهدۀ موتور FOX Engine در لیست مربوط به موتورهای بازی‌سازی مخصوصی است که این استودیو در آن‌ها تخصص دارد. موتور گرافیکی FOX Engine سابقاً با نقش‌آفرینی در عناوین سری Pro Evolution Soccer و مخصوصاً بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain شناخته شده بود.

تا به‌امروز هیچ‌کدام از این دو کمپانی شایعات منتشر شده را تأیید نکرده‌اند اما تا این‌جای کار، درست به‌مانند داستان پیرامون Silent Hill 2، مجموع خبرها و شواهد گذشته، ساخته شدن یک بازسازی از سری متال گیر را تأیید می‌کنند. استودیوی Virtuos پیش از این هم اعلام کرده بود که مشغول توسعۀ یک بازسازی AAA در سبک اکشنِ نقش‌آفرینی است. درنهایت اگرچه اخبار مربوط به معرفی این بازسازی در مراسم TGA اشتباه از آب درآمدند، اما همین حدس و گمان‌های ضد و نقیض برای زنده نگه داشتن امید در دل طرفداران کافی است.

Lonesome guymonika sheydaInvisible bearded userامیر حسینمتینJohnny joestarKratosAbolfazlEzio Auditore da FirenzeParham_Shهادی صفاییPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷ainzMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا