بازی

شایعه: بازی بعدی کوجیما در The Game Awards 2022 معرفی می‌شود

شایعه: بازی بعدی کوجیما در The Game Awards 2022 معرفی می‌شود

به گزارش یک منبع داخلی، بازی بعدی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در رویداد گیم اواردز ۲۰۲۲ (The Game Awards 2022) معرفی می‌شود.

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و تیمش در حال کار روی بازی بعدی خود هستند و به نظر می‌رسد که به زمان رونمایی از این عنوان نزدیک می‌شویم. تصویری که طی رویداد تویکیو گیم شو ۲۰۲۲ (Tokyo Game Show) از Who Am I منتشر شد، نام کوجیما را دوباره به سرخط خبرها آورد.

طی روزهای اخیر، فردی با نام کاربری TheRealInsider در توییتر از چندین بازی اطلاعات درستی را فاش کرده است که شامل نسخه‌های جدید Assassin’s Creed و تریلر God of War Ragnarok می‌شود. اکنون، این فرد در صفحه‌ی توییتر خود عکسی را منتشر کرده است که کوجیما و جف کیلی (Geoff Keighley) را در مراسم گیم اواردز نشان می‌دهد. این تصویر احتمالاً به معرفی بازی جدید کوجیما در گیم اواردز پیش رو که در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برگزار می‌شود، اشاره می‌کند.

تبلیغات

تصویر مذکور در ادامه قابل مشاهده است:

البته، مشخص نیست که این رونمایی به کدام بازی در دست ساخت کوجیما مربوط می‌شود. استودیوی کوجیما پروداکشنز عنوانی مخصوص بستر فضای ابری را نیز برای کنسول‌های ایکس باکس در دست ساخت دارد که بنا بر برخی گزارشات، Overdose نام دارد. علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که دنباله‌ی Death Stranding هم از دیگر پروژه‌های این استودیو است.

شایان ذکر است که همچون سایر افشاگری‌های اینچنینی، احتمال نادرست بودن این گزارش وجود دارد. به هر صورت، می‌توان انتظار داشت که در هفته‌های آتی شاهد انتشار اخبار و اطلاعاتی جدید از عناوین جدید این استودیو باشیم.

meysambFINNPorfosorA,shvafadarvahid gamerMohsenj74Invisible bearded userEzio Auditore da Firenzeجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»Star FireAli

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا