هاست پرسرعت
بازی

شایعه: بازی جدید بلیزارد با نام‌رمزی Odyssey شامل مبارزات اول شخص می‌شود

شایعه: بازی جدید بلیزارد با نام‌رمزی Odyssey شامل مبارزات اول شخص می‌شود

جز کوردن (Jez Corden) از ویندوز سنترال (Windows Central)، جزئیاتی از این بازی را بر اساس محتوایی که در چند ماه گذشته دیده است، به اشتراک گذاشت.

در ماه ژانویه، بیلزارد (Blizzard) اعلام کرد که در حال توسعۀ یک بازی بقای جدید AAA برای PC و کنسول‌ها است. به غیر از هنر مفهومی یک محیط فانتزی، جزئیات اندکی از آن ارائه شد. ظاهرا پروفایل LinkedIn کریگ آمای (Craig Amai)، رهبر پروژه، به دورۀ توسعۀ تقریبا 5 سالۀ بازی اشاره می‌کند.

اخیرا جز کوردن در پادکست Xbox Two به همراه Rand al Thor 19 حضور داشته و جزئیات بیشتری از این بازی را به اشتراک گذاشت. بر اساس گفتۀ او بازی با نام‌رمزی Odyssey شناخته می‌شود و این پروژه تا حدودی شبیه به Everwild بوده و زیبایی‌شناسی آن یادآور Fable Legends است. در کنار زیبایی‌شناسی قصه‌های پریان، ماشین‌آلاتی وجود دارد که به صورت کمی جادوگری تقریبا استیم‌پانکی شرح داده شد.

تبلیغات

در کنار ساخت و ساز، امکان افتتاح فروشگاه توسط پلیرها و برای مثال ساخت معجون و فروش آن به پلیرهای دیگر، وجود دارد. هرچند کوردن معتقد است که این عنوان یک MMO نیست و بیشتر مانند یک بازی بقای کلاسیک مثل ARK: Survival Evolved خواهد بود. سیستم مبارزات بازی در حالت اول شخص قرار دارد و پلیرها می‌توانند از تیر و کمان در کنار جادو استفاده کنند.

Odyssey هیچ ارتباطی به عناوین دیگر بلیزارد ندارد و یک IP کاملا جدید است. کوردن محتوای این عنوان را در چند ماه گذشته مشاهده کرده و اکنون می‌تواند ظاهر متفاوتی داشته باشد. همچنین او هیچ نظری در مورد زمان عرضۀ بازی یا رونمایی کامل از آن ندارد.

ABDVDNightwolfDARKSIRENTlou part 2 game of the centuryPlaystation TInvisible bearded userMehran.BaBlackCity@alistarmeysambBahramامینAlbertMmfbKomodoye pirsorenaainzSam FisherPlayground GamesEmperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا