بازی

شایعه: تاریخ رویداد نینتندو دایرکت و نمایش‌های آن مشخص شد

شایعه: تاریخ رویداد نینتندو دایرکت و نمایش‌های آن مشخص شد

جف گراب (Jeff Grubb) و مایک مینوتی (Mike Minotti) می‌گویند نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) قطعاً در سپتامبر برگزار می‌شود و بخش زیادی از آن مختص Zelda است.

طی چند هفته‌ی اخیر، شایعات زیادی در رابطه با رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) پیش رو منتشر شده است. هواداران باور دارند که این رویداد برای ماه سپتامبر در نظر گرفته شده است. اگرچه نینتندو هنوز چیزی در این باره نگفته است، اما شایعه‌ی امروز اطلاعات جدیدی را مطرح می‌کند و قابل اعتماد‌تر به نظر می‌رسد.

مدیر ویراستاری رسانه‌ی GamesBeat یعنی مایک مینوتی و جف گراب از Giant Bomb طی ویدیوی اخیر خود به مراسم نینتندو دایرکت احتمالی پیش رو پرداختند و تاریخ آن را 12 سپتامبر (21 شهریور) اعلام نمودند. همچنین، به نظر می‌رسد که در این رویداد شاهد انتشار اطلاعاتی از مجموعه‌ی Zelda باشیم، اما این اطلاعات نه درمورد Breath of the Wild 2 بلکه در رابطه با دو نسخه‌ی قدیمی از این مجموعه خواهد بود.

تبلیغات

به گفته‌ی مینوتی، نینتندو اخبار جدیدی از پورت دو بازی Wind Waker و Twilight Princess برای کنسول نینتندو سوییچ، منتشر می‌کند. او همچنین تأکید کرد که هر دوی آن‌ها از این بابت اطمینان کامل دارند. در ادامه، گراب باز هم به Zelda اشاره می‌کند و می‌گوید بخش زیادی از این رویداد به این مجموعه اختصاص دارد.

گراب و مینوتی برگزار شدن یک نینتندو دایرکت در سپتامبر را صد درصد قطعی می‌دانند. اگرچه، ممکن است این رویداد مینی دایرکت (Mini Direct) یا پارتنر دایرکت (Partner Direct) باشد، اما از صحبت‌های آن‌ها برمی‌آید که با یک نینتندو دایرکت سنتی و کامل طرف هستیم. احتمال رونمایی از نسخه‌ی ریمسترشده‌ی Metroid Prime نیز از دیگر مواردی است که آن‌ها ذکر کرده‌اند.

علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که بخشی از مراسم به بازی‌ها تردپارتی اختصاص خواهد داشت، اما جزئیات آن هنوز مشخص نیست.

snowgirlStar Fireo0ashil0omeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا