هاست پرسرعت
بازی

شایعه: دنیل رادکلیف در ددپول ۳ بازی می‌کند

شایعه: دنیل رادکلیف در ددپول ۳ بازی می‌کند

طبق شایعه جدیدی که بر سر زبان‌ها افتاده، دنیل رادکلیف، ستاره مجموعه هری‌ پاتر، نقش مرموزی در ددپول ۳ خواهد داشت.

تبلیغات

درست یک روز بعد از واگذاری حق پخش مردان ایکس به استودیو مارول، بازار شایعات درباره بازیگران ورژن لایو اکشن جدید تیم جهش‌یافته‌ها در دنیای مارول داغ شده است. یکی از بازیگران محبوب طرفداران دنیل رادکلیف است که گفته می‌شود در این فیلم حضور دارد. از آنجاییکه هیو جکمن یکبار دیگر قرار است نقش خود را در ددپول ۳ ایفا کند، احتمال ایفای نقش وولورین توسط رادکلیف ضعیف بنظر می‌رسد.

گرچه طبق گفته دنیل ریچمن، ممکن است نقش دیگری برای او در نظر گرفته باشند.

ددپول ۳ به کارگردانی شان لوی با فیلم‌نامه‌ای از رایان رینولدز، رت ریس، پال ورنیک و زب ولز ساخته شده و این جدیدترین همکاری لوی با رینولدز بعد از Free Guy و The Adam Project می‌باشد.

در این فیلم بازیگران ددپول شامل کاران سونی در نقش دوپیندر، مورنا باکارین در نقش ونسا، لزلی اوگامز در نقش Blind Al، استفان کاپیچیچ در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد و شیولی در نقش یوکیو حضور خواهند داشت.

Deadpool 3 همچنین شخصیت‌های جدیدی از جمله اما کورین و متیو مک‌فایدن را به این مجموعه معرفی خواهد کرد که انتظار می‌رود کورین نقش آنتاگونیست اصلی را بازی کند. همچنین تایید شده است که جنیفر گارنر پس از دو دهه از اولین بازی در فیلم دردویل در سال ، نقش مارول خود را در نقش قاتل الکترا ناچیوس بازی خواهد کرد. علاوه بر رادکلیف، گروهی از ستاره‌های فیلم نیز در این پروژه ظاهر می‌شوند، از جمله استورم با بازی هالی بری، سابرتوث با بازی لیو شرایبر و گامبیت با بازی چانینگ تاتوم.

ددپول ۳ قرار است ۳ مه ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) اکران شود.

Love GamePop_StarAMIR WAZOWSKIمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)meysambv-alkalineunitedThe fROGNoob

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا