بازی

شایعه: ریمستر کالکشن Soulcalibur توسط بندای نامکو توسعه می‌یابد

شایعه: ریمستر کالکشن Soulcalibur توسط بندای نامکو توسعه می‌یابد

طبق گزارشی جدید از XboxEra، احتمالا شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) در حال توسعه‌ی یک ریمستر از کالکشن نسخه‌‌های قدیمی مجموعه‌ی مبارزه‌ای Soulcalibur است.

تبلیغات

حدود پنج سال از انتشار نسخه‌ی ششم بازی Soulcalibur می‌گذرد و طرفداران این مجموعه‌ی مبارزه‌ای تمایل دارند در مورد نسخه‌ی اصلی بعدی آن جزئیاتی به دست آورند. با توجه به اینکه نسخه‌های بعدی مجموعه‌های مبارزه‌ای به مانند Mortal Kombat ،Street Fighter و Tekken در حال توسعه قرار دارند، به نظر می‌رسد شرکت بندای نامکو برای سری Soulcalibur نیز برنامه‌های جالبی داشته باشد.

اخیرا نیک بیکر (Nick Baker)، یکی از بنیان‌گذاران XboxEra، در جدیدترین پادکست خود اعلام کرد که احتمالا یک ریمستر از سری Soulcalibur توسط بندای نامکو در حال ساخت است. با اینکه هنوز هیچ جزئیاتی از این بازی منتشر نشده اما بیکر ادعا دارد که این ریسمتر می‌تواند مربوط به یک کالکشن از نسخه‌های قدیمی‌تر Soulcalibur باشد. با وجود اینکه بیکر در مورد توسعه‌ی یک ریمستر کالکشن تردید دارد اما به نظر می‌رسد در مورد ساخت ریمستر نسخه اول Soulcalibur مطمئن است. بیکر در ادامه ادعا کرد که این ریمستر در زمان انتشار روی سرویس گیم پس (Game Pass) در دسترس مشترکان قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که با توجه به موفقیت‌های کسب شده توسط نسخه‌های اخیر سری Soulcalibur، احتمالا انتشار یک ریمستر می‌تواند برای طرفداران آن هیجان‌انگیز باشد. با این حال شرکت بندای نامکو تاکنون در مورد این پروژه جزئیاتی منتشر نکرده است و باید منتظر عرضه‌ی اخبار رسمی پیرامون آن‌ باشیم.

RondaParsaS Ghost of SpartaLonesome guyگیمر غمگینVامیرAmir :))Mastermeysambمحمدامین حیدری

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا