بازی

شایعه: شبکه PSN برای رایانه‌های شخصی راه‌اندازی خواهد شد

شایعه: شبکه PSN برای رایانه‌های شخصی راه‌اندازی خواهد شد

فایل‌های کشف‌شده در نسخه رایانه شخصی Marvel’s Spider-Man Remastered نشان می‌دهد که یکپارچه‌سازی شبکه PSN روی این پلتفرم به‌زودی انجام خواهد شد.

بازی Marvel’s Spider-Man Remastered هفته گذشته برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و البته این بدان معناست که تعداد زیادی از مردم برای اولین بار به سراغ تجربه این بازی ابرقهرمانی روی یک پلتفرم جدید رفته‌اند. بازی با موفقیت در تاریخ معین شده منتشر گردید.

بازیکنان PC از همین حالا اکتشاف درون کدها و فایل‌های بازی را آغاز کرده‌اند. به عنوان مثال، اخیرا گزارش دادیم که شواهد موجود در فایل‌های نسخه PC بازی، نشان می‌دهد که اینسامنیاک (Insomniac) در مقطعی مشغول آزمایش محتوای PvP و Co-op برای بازی بوده است. در حال حاضر، فایل‌هایی نیز کشف شده‌اند که به ادغام بالقوه حساب‌های PSN با نسخه‌های PC بازی‌های پلی‌ استیشن اشاره می‌کنند.

تبلیغات

چندین فایل دارای ارجاعاتی مانند «PSNAccountLinked»، «PSNLinkingEntitlements» و «PSN Linking bonuses» هستند که نشان می‌دهد استودیو پورت نرم‌افزار نیکسس (Nixxes) و سونی در حال اضافه کردن PSN به نسخه رایانه‌های شخصی Marvel’s Spider-Man Remastered بوده‌اند.

البته با توجه به اینکه سونی قصد دارد حضور خود را در فضای رایانه‌های شخصی را گسترش دهد، تعجب آور نیست که در آینده یکپارچه‌سازی PSN را برای پلتفرم PC شاهد باشیم.

77Tlou part 2 game of the centuryبهزاد سالمیInvisible bearded userDr.Pyroگیمری عادیo0ashil0oX_Wolverine_XHerfeiygame_land_newGAMER 1995meysambMohsenj74masoud pc gamerSquatlatex2تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)امیر حسینO2Ali984Malenia, Blade of Miquellamore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا