هاست پرسرعت
بازی

شایعه: طرح‌های مفهومی Call of Duty: Black Ops 5 فاش شد

شایعه: طرح‌های مفهومی Call of Duty: Black Ops 5 فاش شد

یکی از کاربران توییتر تصاویری را به اشتراک گذاشته و ادعا کرده است که این تصاویر، طرح‌های مفهومی نقشه‌های Call of Duty: Black Ops 5 هستند.

این کاربر RealiityUK نام دارد و از طریق اطلاعات تست نسخه‌ی موبایل Call of Duty Warzone این تصاویر را استراخ کرده است که نقشه‌های بازی بعدی استودیوی تری آرک (Treyarch) را به نمایش می‌گذارند.

از زمان انتشار این دو طرح مفهومی، نظریه‌هایی منتشر شده است مبنی بر اینکه این نسخه، دنباله‌ای بر Call of Duty Black Ops: Cold War خواهد بود و داستان آن در زمان جنگ اول خلیج فارس (Gulf War) به وقوع خواهد پیوست (جنگی به رهبری آمریکا و با همکاری ائتلافی ۳۵ کشور مختلف که علیه رژیم بعث عراق و در واکنش به اشغال کویت توسط عراق آغاز شد). دلیل آن نیز این است که در یکی از تصاویر مذکور، جنگنده‌ی F117 قابل مشاهده است که در جنگ یادشده نقش مهمی داشت.

تصاویری نیز از بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare II به شکلی مشابه فاش شد که در این نشانی قابل مشاهده است.

همانطور که می‌دانید، سال آینده نخستین سالی خواهد بود که هیچ نسخه‌ای از این فرنچایز در آن منتشر نمی‌شود و به گزارش رسانه‌ی بلومبرگ (Bloomberg)، سران شرکت اکتیویژن (Activision) پس از آنکه نسخه‌ی Vanguard انتظارات آنان را برآورده نکرد، به این باور رسیدند که عرضه‌ی نسخه‌های جدید این سری سریع‌تر از حدی که باید، صورت می‌گیرد. اگرچه این تصمیم با تصاحب این شرکت توسط مایکروسافت (Microsoft) مصادف شد، اما به ادعای این رسانه، این خرید هیچ تأثیری در تأخیر نسخه‌ی بعدی این مجموعه نداشته است.

DARKSIRENGidoraDr.Pyroافسر جنگ نرم سونیعلی(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪AMIR WAZOWSKIarman@alistarmeysambSony corporationمهدى قانع‌پسندامیر حسینPlayground GamesSoldier (Wolf Edition)Invisible bearded userاتزیو آدیتورهJonah hexAlbert

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا