بازی

شایعه: کراس‌اور بین Marvel و FIFA 23 توسط EA فاش شد + تصویر

شایعه: کراس‌اور بین Marvel و FIFA 23 توسط EA فاش شد + تصویر

بازاریابی برای FIFA 23 پیش از انتشار آن در 8 مهر 1401 (30 سپتامبر 2022) افزایش یافته و ظاهراً EA به صورت تصادفی همکاری خود با مارول (Marvel) را فاش کرده است.

آخرین بازی مجموعه‌ی FIFA قبل از تغییر برند الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، به EA Sports FC در سال 2023، یعنی FIFA 23، قرار است برای اولین بار شامل کراس پلی بین PC و کنسول‌های نسل فعلی شود.

اما این تمام ماجرا نخواهد بود، آن‌ طور که به نظر می‌رسد الکترونیک آرتس در مسیر Fortnite قدم برداشته و یک کراس‌اور با مارول را در بازی قرار داده‌ است. با این وجود که چنین موضوعی عجیب به نظر می‌رسد، تمام اطلاعاتی که درباره‌ی این کراس‌اور افشا شده می‌دانیم، در ادامه ذکر شده‌اند.

شایعه: کراس‌اور بین Marvel و FIFA 23 توسط EA فاش شد + تصویر
تصویر افشا شده از کراس‌اور بین FIFA 23 و Marvel

اگر عبارت ‘FIFA 23 FUT Heroes’ را در تصاویر گوگل جستجو کنید، تصویری از لوگوهای Marvel و FIFA 23 را می‌توانید در اولین نتیجه‌ی جستجو مشاهده کنید؛ که شما را مستقیماً به وب‌سایت الکترونیک آرتس منتقل می‌کند.

این تصویر که هنوز هم قابل مشاهده است، لوگوی Marvel و FIFA 23 را در کنار هم، در بالای پشت زمینه‌ی FUT Heroes نشان می‌دهد. از آن جهت که این تصویر شما را مستقیماً به سایت الکترونیک آرتس هدایت می‌کند، این امکان وجود دارد که این شرکت تصویر را زودتر از موعد نشر داده باشد. با این حال که صفحه‌ی توییتر FIFA 23 News، ادعا می‌کند این همکاری توسط EA تأیید شده است، این موضوع به طور کامل صحت ندارد.

با وجود ترمیناتور (Terminator) و تایتان زره‌پوش (Armored Titan) در بازی Warzone، هر چیزی امکان‌پذیر است، اما این احتمال وجود دارد که تمام این جریانات یک دروغ با دقت به جزئیات فراوان باشد.

از آن گذشته، اصلاً چنین همکاری چطور قرار است صورت بگیرد. این احتمال وجود دارد که بیشتر شاهد طراحی لباس‌ها و استادیوم‌های با تم مارول باشیم تا این‌که مرد عنکبوتی را در حال تار زدن بین تیرک‌ها و ثانوس را حین گرفتن یک پنالتی مشاهده کنیم.

اما اگر این مورد افشا شده حقیقت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت که الکترونیک آرتس در آینده‌ی نزدیک به این همکاری اشاراتی کند.

به نظر شما در صورت وقوع چنین کراس‌اوری، شاهد چه مواردی خواهیم بود؟

دیمن تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Playground Gamesmeysambmohammad reza gamerDARKSIRENAgMehran.BaعلیMahyarMsmA SlashThe OutsiderDr.PyroInvisible bearded userM.KhHo55eiNEMPEROR NIMA SHAMSAshen undead the bearerامیر گیمرGrandWardenJonah hexmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا