بازی

شایعه: Ballistic Moon در حال ساخت یک بازی انحصاری برای سونی است

شایعه: Ballistic Moon در حال ساخت یک بازی انحصاری برای سونی است

یک بازی جدید توسط یک کاربر در ResetEra کشف شده است که به نظر می‌رسد محصولی از بالستیک موون (Ballistic Moon) و پلی استیشن

این اطلاعات بر اساس رزومه یک بازیگر موشن کپچر که در پروژه‌ای معرفی نشده کار می‌کند، به دست آمده است. این بازی با نام Project Bates ذکر شده است. صفحه لینکدین بالستیک موون بیان می‌کند که این استودیو به کمک یک ناشر بزرگ، در حال کار روی یک بازی جدید است. در رزومه این بازیگر، نام سونی اینتراکتیو اینترتینمنت ‌(Sony Interactive Entertainment) به همراه بالستیک موون به عنوان شرکت‌های درگیر ساخت پروژه، ذکر شده است.

تبلیغات

کارگردانی که در رزومه این بازیگر نام برده شده، جاشوا آرچر (Joshua Archer) است که قبلا روی بازی‌هایی مانند Until Dawn و Horizon Zero Dawn کار کرده است. علاوه بر این، بالستیک موون تنها چند سال پیش و در سال 2019 تاسیس شد و نیل مک ایوان (Neil McEvan)، کریس لمب (Chris Lamb) و دانکن کرشاو (Duncan Kershaw) همگی رهبری این پروژه را بر عهده داشتنه‌اند. بین این افراد، همه آن‌ها تجربه کاری روی عناوینی مانند Until Dawn، Heavy Rain، Sleeping Dogs، House Of The Dead و موارد دیگر را دارند.

طبق توییت‌های سازنده، این بازی جدید روی Unreal Engine 5 در حال توسعه است. هیچ اطلاعیه رسمی در مورد بازی منتشر نشده است، اگرچه اکنون باید منتظر واکنش سونی نسبت به این افشای اطلاعات باشیم. با این حال، با توجه به این که همه این‌ اطلاعات به دلیل رزومه اخیر بازیگر موشن کپچر منتشر شده است، این احتمال وجود دارد که این بازی هر چه باشد، به این زودی‌ها آماده نمایش نخواهد بود.

HerfeiymeysambMax22Invisible bearded userتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)MahyarMsmMohsenj74Zahragamerامیر حسینLara CroftEmperor Nima ShamsJin sakaiAlbertEllie Terminatoramir_hasanpoorSquatlatex2

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا