هاست پرسرعت
بازی

شایعه: Gears 6 بیش از آنچه تصور می‌شود در حال توسعه بوده است

شایعه: Gears 6 بیش از آنچه تصور می‌شود در حال توسعه بوده است

گزارشات در اوایل سال جاری نشان می‌دادند که استودیوی کوالیشن (The Coalition) پس از لغو دو پروژه معرفی نشده، تمام تمرکز خود را به Gears 6 معطوف کرده است.

تبلیغات

تقریباً چهار سال از عرضه Gears 5 می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد انتظار برای نسخه بعدی این فرانچایز ممکن است آنقدر که برخی انتظار داشتند ادامه پیدا نکند.

گزارشات در اوایل سال جاری ادعا کردند کوالیشن دو پروژه معرفی نشده را لغو کرده و در عوض، تمرکز کامل خود را به توسعه Gears 6 معطوف کرده است. اکنون ادعا می‌شود که بازی مذکور ممکن است در پشت صحنه، پیشرفت بسیار بیشتری از آنچه که برخی انتظار دارند، داشته باشد.

نیک بیکر (Nick Baker)، یکی از موسسان XboxEra، در قسمت اخیر پادکست XboxEra گفته که بر اساس آنچه از منابع خود شنیده، Gears 6 بیش از آنچه بسیاری تصور می‌کنند، در دست توسعه بوده است.

اگرچه بیکر توضیح نداد که این موضوع به طور خاص به چه معناست، اما او در ادامه به ارائه جزئیات کوتاه و بالقوه‌ای در مورد خود بازی پرداخت و گفت که Gears 6 به رویکرد جهان نیمه‌باز ادامه خواهد داد که کوالیشن شروع به آزمایش آن در Gears 5 کرد.

به گفته بیکر، اگرچه بعید به نظر می‌رسد که دنباله یک عنوان جهان‌باز تمام عیار باشد، اما قطعاً از بازی سال ۲۰۱۹ جهان‌بازتر خواهد بود. البته، تا زمانی که اعلامیه‌های رسمی توسط کوالیشن یا مایکروسافت (Microsoft) اعلام نشود، بهتر است این موضوع را با کمی اغراق در نظر بگیرید.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

77محمدWorld eatersیه گیمر سادهDARKSIRENHalfLifeYohanaHunTeR007IrNGidoraBehzaadStarfieldWalleRShark GamerSina7294TahaicImmortal Spartanباسم ابن اسحاقSami 227Dark Fantasyمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا