هاست پرسرعت
بازی

شایعه: Mass Effect بعدی جهان باز نخواهد بود

شایعه: Mass Effect بعدی جهان باز نخواهد بود

المان‌های جهان باز در دوران مدرن به طور فزاینده‌ای محبوب شد‌ه‌اند، اما این عناصر همیشه بهترین انتخاب برای هر بازی‌ای نیستند. طبق اطلاعات فاش شده، احتمالا Mass Effect بعدی از المان‌های جهان باز فاصله خواهد گرفت.

تبلیغات

سری Mass Effect یکی از محبوب‌ترین نام‌ها در ژانر RPG است و استودیوی بایوور (Bioware) میلیون‌ها طرفدار به وسیله‌ی این فرنچایز به‌دست آورده. نسخه‌های مختلف این سری، بیش از ۲۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته‌اند و در حال حاضر یک نسخه‌ جدید از این فرنچایز در دست ساخت قرار دارد.

بایوور تیزر سینمایی کوتاهی از بازی بعدی Mass Effect در The Game Awards 2020 پخش کرد، اما هم‌اکنون در حال کار روی عنوان دیگری از فرنچایز Dragon Age نیز هست. Dragon Age Dreadwolf برای استودیو در الویت بوده و به همین دلیل، جزئیات مربوط به فرنچایز علمی تخیلی Mass Effect در حال حاضر محدود است. با این حال، یک شایعه جدید نشان می‌دهد که احتمالا Mass Effect بعدی از عناصر جهان‌ باز صرف‌نظر می‌کند.

طی آخرین پادکست Xbox Two، جز کوردن (Jez Corden)، یکی از منابع داخلی شناخته شده صنعت بازی، گفت که شنیده است بازی بعدی Mass Effect جهان‌ باز نخواهد بود و به ریشه خود باز‌ خواهد گشت.

در حالی که Mass Effect Andromeda کاملاً جهان‌ باز نبود، اما عناصر مختلف آن را درون خود داشت. با این حال، بازی با استقبال خوبی مواجه نشد و به عنوان یک نسخه ضعیف در این فرنچایز از آن یاد می‌شود. این اتفاق احتمالاً استودیو را تشویق کرده است تا به ریشه‌های IP بازگردد و مانند بازی‌های قبلی روی گیم‌پلی خطی‌تر تمرکز کند و روایت را در مرکز قرار دهد.

همانطور که بایوور با نزدیک شدن به انتشار Dragon Age Dreadwolf، به کار روی آن ادامه می دهد، این توسعه دهنده همزمان در حال ساخت Mass Effect است. این استودیو اخیراً ۵۰ توسعه‌دهنده را اخراج کرد، اما در یک بیانیه متذکر شد که توسعه هر دو پروژه به خوبی پیش می‌رود و این اتفاق تاثیری روی آن‌ها نمی‌گذارد.

CameraManBlack Swordsmanmilad saJin KazamaDark FantasyJoel MorganGGStarfieldDARKSIRENMahanققنوس آسمانsnowgirlmeysambHannaHParhamv-alkalineVisible gamer manAQUARIUSLady Apransefirot2011more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا