هاست پرسرعت
بازی

شایعه: Modern Warfare II از Steam Workshop پشتیبانی می‌کند

شایعه: Modern Warfare II از Steam Workshop پشتیبانی می‌کند

به ادعای یکی از کاربران ردیت، بازی Call of Duty: Modern Warfare II از قابلیت Steam Workshop که مربوط به مادسازی برای بازی‌ها است، پشتیبانی می‌کند.

پس از به تأخیر افتادن ساخته‌ی استودیوی تری‌آرک (Treyarch) به مدت یک سال، 2023 نخستین سالی خواهد بود که نسخه‌ی جدیدی از Call of Duty در آن منتشر نمی‌شود. این موضوع به آن معنا است که Modern Warfare II باید هواداران این سری را دو برابر بیش‌تر از همیشه سرگرم کند.

اگرچه اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ویژگی‌های جدیدی را به هر دو بخش تک‌نفره و چندنفره‌ی این بازی اضافه کرده است، اما حفظ علاقه‌ی بازیکنان به این بازی تا سال 2024 کار آسانی نخواهد بود. اکنون بنا بر گفته‌ی یکی از هواداران این سری، به نظر می‌رسد که یکی از رویکردهای استودیوی سازنده برای هدف مذکور، پشتیبانی Modern Warfare II از قابلیت Steam Workshop خواهد بود.

کارگاه استیم (Steam Workshop) نام بخشی از سرویس شرکت ولو (Valve) است که بازیکنان می‌توانند مادهای مختلف از بازی‌های محبوب خود را که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند، با دیگران به اشتراک بگذارند. به گفته‌ی یکی از کاربران ردیت به نام AnotherGibaway، نسخه‌ی جدید Call of Duty از این دست بازی‌ها خواهد بود.

این کاربر مدعی شده است که با دنبال کردن صفحه‌ی بازی در فروشگاه استیم، پیامی مبنی بر انتشار ماد برای این بازی دریافت کرده است. او در ادامه گفت:

تنها بازی‌هایی که از قبل از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند یا بازی‌هایی که قرار است در آینده از آن پشتیبانی کنند، اخبار جدید این بخش را هفتگی دریافت می‌کنند. من این اخبار را برای MWII دیدم. واضح است که نمی‌توانم این موضوع را اثبات کنم، اما اگر بازی را در استیم دنبال می‌کنید، می‌توانید به صفحه‌ی اصلی رفته و ببینید که این خبر برای شما به نمایش در می‌آید یا خیر.

همانطور که یکی دیگر از کاربران در پاسخ به این پیام گفته است، با در نظر گرفتن گزارش اخیر مبنی بر اینکه اینفینیتی وارد در حال ساخت حالت بازی DMZ است که از بازی Escape From Tarkov الهام گرفته شده است، اگر این شایعه صحت داشته باشد، هواداران می‌توانند حالت‌های زامبی مخصوص به خودشان را خلق کنند.

شایان ذکر است که موارد یادشده تنها شایعه بوده و تاکنون هیچگونه اعلام رسمی در رابطه با آن‌ها صورت نگرفته است.

Gramy kDARKSIRENخلوتmeysambInvisible bearded userM2CianAmir Naderi

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا