هاست پرسرعت
بازی

شایعه: Switch 2 بازی Zelda: BOTW را به صورت ۴K و ۶۰ فریم و با لودینگ بسیار کوتاه اجرا می‌کند

شایعه: Switch 2 بازی Zelda: BOTW را به صورت ۴K و ۶۰ فریم و با لودینگ بسیار کوتاه اجرا می‌کند

به نظر می‌رسد که نمایش نینتندو از کنسول جایگزین سوییچ در مراسم گیمزکام، مربوط به سخت‌افزاری با مشخصات «مشابه» این کنسول بوده است. با ما همراه باشید.

تبلیغات

این روز‌ها، اخبار مربوط به کنسول بعدی شرکت نینتندو تمامی ندارند و اینطور که معلوم است، تا زمان معرفی کامل این کنسول هم شاهد اخبار این‌چنینی از آن خواهیم بود. در طول هفته گذشته، اطلاعاتی از جزئیات سخت‌افزاری کنسول بعدی نینتندو منتشر شد و این‌بار، اطلاعات جدیدی از نحوه اجرای بازی‌های نمایش داده شده در مراسم گیمزکام (Gamescom) روی این کنسول «یا بهتر است بگوییم روی سخت‌افزاری با مشخصات مشابه آن» منتشر شده است؛

یکی از عناوینی که به عنوان دمو اجرایی کنسول بعدی نینتندو به نمایش درآمد،The Legend of Zelda: Breath of the Wild بوده و از قرار معلوم، با نرخ فریم ۶۰fps و رزولوشن ۴K روی سخت‌افزار مشابه این کنسول اجرا شده است. اما نکته جدیدی در رابطه با این کنسول وجود دارد و آن هم لودینگ سریع بازی‌ها است.

شایعه: Switch 2 بازی Zelda: BOTW را به صورت ۴K و ۶۰ فریم و با لودینگ بسیار کوتاه اجرا می‌کند

اینسایدر مطرح NateTheHate اطلاعات فوق را در پادکست جدید خود افشا کرد. وی برای باری دیگر تاکید کرده که نسخه «بهبود‌‌یافته» The Legend of Zelda: Breath of the Wild در کنار دموی گرافیکی The Matrix Awakens در رونمایی اولیه کنسول نینتندو به نمایش گذاشته شده است. ظاهراً هدف اصلی اجرای Breath of the Wild، نمایش زمان‌ بارگذاری بهبود‌یافته بازی روی کنسول جدید نینتندو بود.

طبق گفته NateTheHate بارگیری یک سیو در بازی از منوی اصلی آن، تقریباً ۳۰ ثانیه روی نینتندو سوییچ طول می‌کشد؛ در حالی که نسخه‌ی نمایشی کنسول جدید نینتندو، تقریباً بدون لودینگ بوده و پیشرفت چشمگیری را در این زمینه نشان داده است. در نتیجه، می‌توان حدس زد که نینتندو در کنسول جدید خود، مثل سایر کنسول‌های نسل نهم از SSD استفاده خواهد کرد.

شایعه: Switch 2 بازی Zelda: BOTW را به صورت ۴K و ۶۰ فریم و با لودینگ بسیار کوتاه اجرا می‌کند

در ادامه، اینسایدر مذکور اعلام می‌کند که کنسول جایگزین نینتندو از فناوری DLSS 3.5 بهره خواهد برد؛ هرچند ممکن است عملکرد این فناوری روی کنسول نینتندو، در حد کارت‌های گرافیک رده‌بالای Nvidia نباشد.

در مورد زمان عرضه کنسول، NateTheHate ادعا کرده که شنیده است که تاریخ «مارس ۲۰۲۴» در مراسم گیمزکام مورد بحث قرار داشته، اما مطمئن نیست که این تاریخ مربوط به رونمایی از کنسول جدید بوده یا تاریخ انتشار آن. با توجه به این واقعیت که نینتندو پیش‌تر گفته بود در سال مالی جاری (که در انتهای مارس ۲۰۲۴ به پایان می رسد) هیچ سخت‌افزار جدیدی را عرضه نخواهد کرد، این احتمال وجود دارد که نینتندو در ماه مارس ۲۰۲۴ به دنبال معرفی کامل از کنسول جدید خود باشد. گزارش‌های گذشته ادعا کرده‌اند که این کنسول در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود.


نظر شما درباره این اطلاعات شایعه شده از کنسول بعدی نینتندو چیست؟

Pop_StarTrash boatmıładmeysamblul-bookPorfosorیه گیمر سادهGGهادی صفائیSpider-ManmarioPORIleon S kennedyHTremblerHaj_Hosseinامیر حسینMeafanaامی مارتینز ( تیت سابق )Quite Coyote(شاه غاز ها) Mr Goosemore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا