هاست پرسرعت
بازی

شباهت صحنه به صحنه تریلر بازی The Day Before به تریلر Call of Duty

شباهت صحنه به صحنه تریلر بازی The Day Before به تریلر Call of Duty

برخی افراد تصاویر و ویدیویی منتشر کرده‌اند که به شباهت‌های میان تریلر دو بازی The Day Before و Call of Duty: Black Ops Cold War می‌پردازند.

تبلیغات

ساخته‌ی اخیر استودیوی فنتستیک (Fntastic) که در سبک بقا و MMO جهان‌آزاد قرار دارد، به تازگی وجهه‌ی بدی میان بازی‌بازان پیدا کرده است. هفته‌ی گذشته نیز تریلری از گیمپلی آن منتشر شد که برخی از هواداران را بیش از پیش ناامید نمود.

به نقل از رسانه‌ی PCGamesN، هواداران متوجه شباهت‌های شوکه‌کننده‌ای میان این تریلر و تریلر رونمایی از حالت زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شده‌اند. یکی از کاربران توییتر با نام Chroma نخستین شخصی بود که متوجه این شباهت شد و ویدیوی زیر را از این دو تریلر منتشر کرد.

در ابتدای تریلر The Day Before، سربازانی در تلاش هستند تا به ساختمانی نفوذ کنند و دوربین پشت میله‌های آهنی قرار گرفته است. همانطور که در ویدیو پیدا است، این صحنه تقریباً عین نمایی از حالت زامبی Black Ops Cold War است. سربازی که نور قرمزرنگ به او می‌تابد و با اسلحه‌ی خود جایی را نشانه گرفته نیز شباهت جالب توجهی دارد.

البته که ممکن است تمام این شباهت‌ها اتفاقی باشند، اما پخش این دو ویدیو در کنار یکدیگر باعث می‌شود تفاوت چندانی میان آن‌ها احساس نکنید. شایان ذکر است که این کاربر پیش‌تر هم به شباهت The Day Before به بازی‌هایی چون The Division و Resident Evil اشاره کرده بود.

فردی دیگر با نام کاربری BeardyBaldyBald در ردیت مدل‌هایی را در تریلر شناسایی کرده است که به زعم او، استودیوی فنتستیک خالقشان نیست و آن‌ها را خریداری کرده است. فردی دیگر نیز ادعا می‌کند که ساخت بسیاری از مدل‌های دیگر این بازی را PropHaus انجام داده و آن‌ها را در فروشگاه آنریل انجین (Unreal Engine) به فروش رسانده است.

شباهت صحنه به صحنه تریلر بازی The Day Before به تریلر Call of Duty

استفاده از مدل‌های آماده به خودی خود هیچ ایرادی ندارد، زیرا باعث صرفه‌جویی در وقت سازندگان می‌شود، اما این موضوع برای هواداران The Day Before حائز اهمیت است، چون این مورد را «تلاش ناکافی سازندگان» در جهت ساخت بازی برداشت می‌کنند.

BeardyBaldyBald می‌گوید:

می‌توان گفت که گیمپلی‌ای در کار نیست و مدل‌هایشان هم از دیگران خریده‌اند. پس تنها کاری که کرده‌اند، سر هم کردن مرحله‌ای با استفاده از بناهای از پیش ساخته شده و حرکت دادن شخصیت درون آن اماکن است.

بازی The Day Before پیش‌تر جزو پرمتقاضی‌ترین عناوین استیم (Steam) به حساب می‌آمد، اما در ماه ژانویه از این فروشگاه حذف شد. سازندگان اعلام کردند که این اتفاق به دلیل مشکل فنی کوچکی رخ داده، اما بعدتر مشخص شد که از مالکیت حقوقی اثر شکایت شده است.

Faridامیر حسینAli ssssssRoyalknightشرککاکاسنگیDaniyal BleszinskiMasterEzio Auditore da FirenzeArtin_GamearmeysambBaBa Wossmohammad reza gamerPlay the bestAmir :))The.Last.DragonAli_pxjohn117KianEnze𝗔𝗹𝗶𝟵𝟴𝟰

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا