هاست پرسرعت
بازی

شخصیت هارتمن ظاهرا در بازی Death Stranding 2 حضور ندارد

شخصیت هارتمن ظاهرا در بازی Death Stranding 2 حضور ندارد

بازی Death Stranding 2 با انتشار یک تریلر تازه در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ معرفی شد که بازگشت تعدادی از کاراکترهای اصلی نسخه‌ی اول در این دنباله را تأیید می‌کرد. بازیگرهای جدیدی نظیر ال فانینگ و کوتسونا شیئوری نیز در این بازی حضور دارند و افرادی نظیر نورمن ریدس، لئا سیدو و تروی بیکر برای تکرار نقش‌های قبلی خود باز خواهند گشت. بااین‌حال ظاهرا طرفدارها نباید منتظر یکی از شخصیت‌های نسخه‌ی اول در دث استرندینگ ۲ باشند.

هارتمن یکی از کاراکترهای فرعی بازی Death Stranding به‌حساب می‌آید. با اینکه در فرآیند موشن کپچر از نیکلاس ویندینگ رفن (کارگردان دانمارکی فیلم Drive) برای خلق مدل این کاراکتر استفاده شد، اما وظیفه‌ی صداپیشگی آن برعهده‌ی دارن جیکوبز بود که اخیرا از عدم بازگشت هارتمن به بازی Death Stranding 2 خبر داد. بنابر گزارش رسانه‌ی PlayStation Lifestyle، دارن جیکوبز با انتشار یک توئیت اعلام کرد که هیچ نقشی در نسخه‌ی دوم ندارد.

جالب اینکه این توئیت با فاصله‌ی کوتاهی حذف شد؛ بنابراین این احتمال وجود دارد که حضور نداشتن هارتمن در بازی Death Stranding 2 قطعی نباشد. به‌هرشکل ظاهرا هنوز استودیو Kojima Productions هیچ صحبتی در این رابطه با دارن جیکوبز نداشته است. استودیو کوچیما پروداکشنز اخیرا اعلام کرد که اقتباس سینمایی Death Stranding در دست تولید قرار دارد. هیدئو کوجیما نیز با انتشار یک ویدیو از برنامه‌های خود برای سال ۲۰۲۳ پرده برداشت.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا