بازی

شرکت سونی فروش کارت‌های پلی استیشن پلاس را متوقف ‌می‌کند

شرکت سونی فروش کارت‌های پلی استیشن پلاس را متوقف ‌می‌کند

یافته‌های سایت XGP نشان می‌دهد که هم‌زمان با معرفی سرویس پلی استیشن پلاس جدید، سونی قصد دارد فروش کد سرویس خود را در خرده‌فروشی‌ها متوقف کند.

با وجود این‌که همواره رسم بر این بوده است که فروشگاه‌ها، حق عضویت در پلی استیشن پلاس را به صورت کارت‌های ۱ ، ۳ و ۱۲ ماهه به فروش برسانند، به نظر می‌رسد که آنان دیگر توسط خرده‌فروشی‌های سوم شخص تامین نمی‌شوند. بخش عمده‌ای از این خرده‌فروشی‌ها، در حال حاضر فقط اقدام به فروش گیفت‌کارت‌های فروشگاه پلی استیشن کرده و بازیکنان از این طریق می‌توانند حساب‌های خود را شارژ کنند‌.

با وجود این‌که کارت‌های پلی استیشن پلاس، کماکان در لیست بعضی از خرده‌فروشی‌های کشور امریکا مانند Best Buy و Target موجود است، اما در فروشگاه‌های دیگر مانند والمارت دیگر قابل خرید نیستند. وبسایت VGC، فروشگاه دیگری را پیدا نکرد که این کارت‌ها را به فروش برساند. (هرچند تعدادی از فروشندگان ترد پارتی در آمازون کماکان این کارت‌ها را توزیع می‌کنند).

در انگلستان، کارت‌های پلی استیشن پلاس کماکان در فروشگاه Currys به فروش می‌رسند اما خبری از آن‌ها در Amazon ،Game ،Smyths و Game نیست و در این مراکز خرید، صرفاً گیفت کارت‌های فروشگاه پلی استیشن به فروش می‌رسند.

با وجود این‌که در لیست وبسایت پلی‌ استیشن در انگلستان، کماکان گیفت‌ کارت‌های پلی استیشن پلاس وجود دارند، اما امکان خرید آن‌ها لغو شده و کاربران به صفحه‌ گیفت کارت‌های فروشگاه پلی استیشن ارجاع داده می‌شوند.

عدم وجود کارت‌های پلی استیشن پلاس، با توجه به افزایش بسته‌های متنوع با قیمت‌های مختلف، بعد از ثبت نام نمودن در فروشگاه‌ها، منطقی به نظر می‌رسد. این قابلیت اخیراً در اختیار مشترکین آسیایی و امریکایی قرار گرفت و قرار است در ۲۳ ژوئن امسال در اروپا، استرالیا و نیوزلند نیز در دسترس قرار بگیرد. از این به بعد، کاربران قادر خواهند بود تا به صورت مستقیم از فروشگاه پلی استیشن، در سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم اشتراک خریداری کنند. در حال حاضر ۹ نوع حق عضویت، با قیمت‌هایی که از ۹.۹۹ دلار تا ۱۱۹.۹۹ دلار در نوسان هستند، در دسترس قرار دارند.

Aloy versusفیل خالی بند شاگرد عمو جیمناتی گادEllie TerminatormeysambSAMAN Ghost of SpartaDr.PyroJonah hex (🗿گرالت سیبیلو🗿)پدربزرگ مکسAlbertSquatlatex2کاکاسنگی@alistarInvisible bearded usero0ashil0oscorpionesTupacافسر جنگ نرم سونی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا