بازی

شرکت Embracer Group حق و حقوق کامل Middle-earth را خریداری کرد

شرکت Embracer Group حق و حقوق کامل Middle-earth را خریداری کرد

شرکت Embracer Group حق و حقوق کامل The Lord of The Rings ،The Hobbit و سایر آثار مربوط به سرزمین میانه (Middle-earth) را از آن خود کرد.

به سادگی می‌توانیم بگوییم که احتمالاً Embracer Group یکی از بزرگ‌ترین تصاحب‌‎های تاریخ خود را انجام داده و حالا حق و حقوق Middle-earth را به طور کامل و در تمامی مدیوم‌ها از جمله سینما، بازی ویدیویی، سریال تلویزیونی، پارک‌های سرگرمی و محصولات فیزیکی، از آن خود کرده است. از این به بعد، قسمت Middle-earth تحت مجموعۀ تازه تاسیس Embracer Freemode فعالیت خواهد کرد. بنابراین، درست حدس زده‌اید؛ حالا Embracer Group مالک تمام قد ارباب حلقه‌ها محسوب می‌شود و می‌تواند بر اساس آن فیلم، بازی، سریال، پارک سرگرمی یا محصولات فیزیکی تولید کند.

تبلیغات

Embracer Group در ماه‌ها و سال‌های اخیر خریدهای متعددی را انجام داده و بیش از هر کمپانی دیگر خود را گسترش داده است. آن‌ها ساعاتی پیش خرید 6 استودیوی جدید را اعلام کردند.

Max22Pashmak..darhalkhabPlaystation TموایAlbertsamul1100ABDVDvitto corleoneMohsenj74HerfeiyMohsen7_3_0علی@alistarM2CianLara CroftSquatlatex2Johan LiebertPlayground Gamesamir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا